خبر بهترین طرح های تلفن ارزان: جایگزین های مقرون به صرفه برای Verizon، AT&T و T-Mobile

2022-08-05
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، مانند تورم همچنان در حال افزایش است در سراسر ایالات متحده، ممکن است به دنبال راه هایی برای پس انداز مقداری پول نقد باشید. و در حالی که اکثر مردم نمی توانند تلفن همراه را کنار ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

مانند تورم همچنان در حال افزایش است در سراسر ایالات متحده، ممکن است به دنبال راه هایی برای پس انداز مقداری پول نقد باشید. و در حالی که اکثر مردم نمی توانند تلفن همراه را کنار بگذارند، ممکن است بتوانید با تغییر به یک اپراتور مقرون به صرفه تر، ارزش بیشتری کسب کنید.

راه‌های زیادی برای انجام این کار در سال ۲۰۲۲ وجود دارد، از اپراتورهای اعتباری مانند Mint Mobile گرفته تا تلاش‌های تلفن همراه شرکت‌های کابلی مانند Comcast’s Xfinity Mobile و Charter’s Spectrum Mobile. همه آنها می توانند ارزان تر از یک طرح نامحدود از AT&T، Verizon یا T-Mobile باشند.

در حالی که ده ها گزینه وجود دارد، من تعدادی از آنها را برای شما فهرست کرده ام که باید در نظر بگیرید، و همچنین راه های دیگری برای صرفه جویی در صورتحساب خود. این فضا می‌تواند به سرعت ناخوشایند شود، بنابراین، مانند برخی از پوشش‌های دیگر حامل بی‌سیم CNET، روی گزینه‌هایی برای یک خط و برای کسانی که به دنبال چهار خط هستند تمرکز خواهم کرد.

آرم‌های کریکت، Mint Mobile، Boost Mobile، Metro By T-Mobile، Tracfone و Google Fi روی گوشی‌ها.

سارا تیو/CNET


در حال پخش:
این را نگاه کن:

بهترین برنامه های تلفن بودجه در سال ۲۰۲۲ (و چاپ خوب)

۸:۰۴

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های تلفن اعتباری

منطقه خود را بدانید و بدانید کدام شرکت مخابراتی در کدام شبکه اجرا می شود

برای به دست آوردن بهترین معامله، باید مطمئن شوید که پوشش مورد نیاز خود را دارید. اگر به این معنی باشد که سرویس کار نخواهد کرد، کاهش هزینه ها کمکی نخواهد کرد.

متغیرهای پیچیده جغرافیایی در سراسر ایالات متحده، ارائه یک توصیه کلی از هر یک از شرکت‌های مخابراتی را برای ما دشوار می‌سازد. خدمات T-Mobile در نیویورک ممکن است عالی باشد، اما اگر در روستایی آیووا هستید، Verizon می تواند قابل اعتمادتر باشد.

در حالی که مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد، خبر خوب این است که این شبکه‌ها همیشه در حال رشد و بهبود هستند، به‌ویژه زمانی که سه بازیکن اصلی در حال رقابت برای پوشاندن ایالات متحده با ۵G هستند. کاملاً ممکن است که یک دهه پیش، شبکه‌ای را ترک کرده باشید که از خدمات پراکنده‌اش شکایت داشته باشد، اما اکنون به دلیل رقابت برای به دست آوردن مشتریان، این شبکه تقویت شده است.

اگر دوستان یا خانواده‌ای در منطقه خود می‌شناسید که قبلاً از حامل مورد نظر شما استفاده می‌کنند، در مورد تجربه آنها بپرسید. همچنین می‌توانید به فروشگاه شرکت‌های مخابراتی بروید و ببینید آیا آنها راه‌های رایگانی را برای امتحان کردن سرویس قبل از تعویض ارائه می‌دهند، مانند T-Mobile’s Test Drive. با استفاده از برنامه مشابه Visible، می توانید شبکه Verizon شرکت مادر آن را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های نامحدود از Verizon، AT&T و T-Mobile

وقتی صحبت از حامل های پیش پرداخت و گزینه های تلفن همراه از شرکت های کابلی می شود، باید بررسی کنید که از کدام شبکه استفاده می کنند. به عنوان مثال، Mint Mobile بر روی سرویس T-Mobile اجرا می شود، در حالی که Xfinity Mobile Comcast و Charter’s Spectrum Mobile از Verizon استفاده می کنند. در این موارد، دانلود هر یک از دو برنامه بالا می‌تواند راهی سریع و آسان برای آزمایش پوشش T-Mobile یا Verizon در منطقه شما قبل از تغییر باشد.

ما فهرستی از چند ارائه‌دهنده اصلی جایگزین و شبکه‌هایی که آنها روی آن‌ها اجرا می‌کنند، در اینجا به تفکیک شرح داده شده است. حالا، به انتخاب ها.

تک خط با داده های نامحدود

سارا تیو/CNET

Boost Mobile یک طرح نامحدود اضافه کرده است که مکالمه، متن و داده نامحدود را با پرداخت ۲۵ دلار در ماه با مالیات و هزینه ها به کاربران جدید ارائه می دهد. بر خلاف برنامه ۱۲ ماهه Mint Mobile، انتخاب قبلی ما در این شکاف، برنامه Boost به افزایش ۱۲ ماهه وابسته نیست. با این حال، برای دریافت پیشنهاد، باید یک مشتری جدید Boost باشید.

این طرح شامل دسترسی به ۵G و ۳۰ گیگابایت داده پرسرعت در ماه است (اگر از آن عبور کنید داده‌های شما تا شروع ماه صورت‌حساب بعدی کند می‌شود). هات اسپات نیز گنجانده شده است، با این داده ها از تخصیص پرسرعت شما استخراج می شود. نکته قابل توجه: برای دریافت نرخ ۲۵ دلار در ماه باید پرداخت های خودکار را تنظیم کنید.

سارا تیو/CNET

Verizon’s Visible به طرح‌های خانوادگی به نام “Party Pay” اشاره می‌کند، که در آن هر کسی صورتحساب خود را می‌پردازد، حتی اگر با هم گروه شده باشند. تحت این سیستم شما می توانید مکالمه، متن و داده نامحدود با ۲۵ دلار در ماه دریافت کنید. از آنجایی که همه به تنهایی پرداخت می کنند، می توانید با دوستان شریک شوید و مسئولیت قبض های آنها را بر عهده نگیرید. حتی موضوعات Reddit وجود دارد که به شما کمک می کند با افراد تصادفی از طریق اینترنت شریک شوید و پس انداز کنید.

این مرحله اضافی، این گزینه را به گزینه ای جالب تبدیل می کند، اگرچه به دلیل آن مرحله، نایب قهرمانی برای سادگی ارائه Mint است.

به طور معمول از ۴۰ دلار در ماه برای یک خط جداگانه شروع می شود، Visible شامل مالیات و هزینه ها در قیمت گذاری می شود. ۵G به طور مشابه مجاز است، اگرچه سرعت دانلود ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه محدود شده است. همچنین داده های هات اسپات نامحدود دریافت می کنید، اما حداکثر سرعت آن ۵ مگابیت در ثانیه است.

سارا تیو/CNET

شرکت تلفن رایان رینولدز با تبلیغات عجیب و غریب خود نامی برای خود دست و پا کرده است، اما یکی از بهترین پیشنهادات برای داده های نامحدود را نیز دارد که دیده ایم. به مدت ۱۲ ماه، می توانید مکالمه، متن و داده های نامحدودی را با ۳۰ دلار در ماه در هر خط دریافت کنید. با استفاده از شبکه های T-Mobile، ماهیانه ۳۵ گیگابایت داده پرسرعت از طریق ۵G و ۴G LTE دریافت می کنید، اگرچه اگر قبل از بازنشانی دوره ۳۰ روزه خود، آن را از بین ببرید، سرعت شما به “سرعت ۳G” کاهش می یابد.

همچنین ۵ گیگابایت داده پرسرعت نقطه اتصال و تماس های بین المللی رایگان با مکزیک و کانادا وجود دارد.

برنامه های خانوادگی با داده های نامحدود

سارا تیو/CNET

سرویس تلفن همراه گوگل اخیراً تغییراتی در قیمت گذاری داشته است که آن را به جایگزینی بسیار جذاب برای ارائه دهندگان بزرگ تبدیل می کند. برای یک خانواده چهار نفره، اکنون می توانید طرح Simply Unlimited آن را با قیمت ۸۰ دلار در ماه (۲۰ دلار در ماه، در هر خط) دریافت کنید که نه تنها شامل مکالمه نامحدود، متن و داده، بلکه ۵ گیگابایت هات اسپات تلفن همراه است. همچنین رومینگ رایگان در کانادا و مکزیک وجود دارد، اگرچه مالیات و هزینه در قیمت برچسب لحاظ نشده است.

Google Fi روی شبکه‌های T-Mobile و US Cellular اجرا می‌شود و خدمات آن شامل دسترسی ۵G می‌شود، اگرچه باید توجه داشته باشیم که آیفون‌هایی که روی Google Fi اجرا می‌شوند نمی‌توانند از ۵G استفاده کنند.

سارا تیو/CNET

US Mobile که روی شبکه‌های T-Mobile یا Verizon اجرا می‌شود، برای چهار خط در گزینه Unlimited Basic ماهانه ۸۰ دلار (هر خط ۲۰ دلار) هزینه دارد. با این قیمت، ۳۰ گیگابایت داده پرسرعت، از جمله ۵G، دریافت می‌کنید، اما هیچ مزیتی مانند رومینگ بین‌المللی یا هات اسپات ندارید. مانند Fi، مالیات و کارمزد در قیمت برچسب لحاظ نمی شود.

سارا تیو/CNET

اگر مایل به شراکت با دوستان (یا افرادی در Reddit هستید، گزینه Visible فقط برای یک خط منفرد عالی نیست، بلکه برای خانواده‌ها نیز گزینه خوبی است. قیمت ۲۵ دلاری آن در ماه برای داده های نامحدود سخت است – به خصوص زمانی که هات اسپات نامحدود، حتی با سرعت ۵ مگابیت در ثانیه را در نظر بگیرید. مالیات و هزینه ها نیز شامل می شود.

سارا تیو/CNET

اگر به دنبال چهار خط هستید، نام تجاری پیش پرداخت AT&T معامله مناسبی دارد: ۲۵ دلار در ماه برای مکالمه، متن و داده نامحدود. یک خط ۵۵ دلار در ماه است، اما کریکت در صورتی که مایل به اضافه کردن خطوط بیشتری به حساب خود باشید، تخفیف قابل توجهی به شما می دهد.

با این حال، برخلاف Visible، این یک طرح خانوادگی به سبک سنتی است که در آن یک نفر هزینه تمام خطوط را پرداخت می کند، بنابراین ممکن است بخواهید این کار را با افرادی که می شناسید و می توانید برای پرداخت به موقع به آنها تکیه کنید انجام دهید. در حالی که از نظر قیمت تقریباً یکسان است، برنامه Visible شامل داده های نقطه نامحدود است که به آن برتری نسبت به کریکت می دهد. مانند Visible، Cricket شامل مالیات در قیمت است.

مترو رقیب T-Mobile کریکت دارای چهار خط مشابه با ۱۰۰ دلار در ماه معامله نامحدود است، اما شما باید این طرح را در فروشگاه خریداری کنید و ارائه دهندگان را تغییر دهید تا معامله را دریافت کنید.

بهترین برای داده های بدون یا محدود است

ریک برودا/CNET

اگر به دنبال خدماتی برای تلفن پشتیبان هستید که به ندرت استفاده می شود، TextNow یک طرح رایگان دارد. این سرویس که در شبکه T-Mobile اجرا می شود، مکالمه نامحدود رایگان و پیامک نامحدود را ارائه می دهد، اگرچه تبلیغات در برنامه آن قرار می گیرد که از آن برای تماس و پیامک با افراد استفاده می کنید. هیچ داده ای در این گزینه وجود ندارد و حذف تبلیغات بدون افزودن داده ها ۱۰ دلار در ماه برای شما هزینه دارد. اگر می‌خواهید YouTube، FaceTime یا وبگردی کنید، حتماً به Wi-Fi متصل شوید.

پیام های متنی نیز از طریق برنامه TextNow این شرکت انجام می شود، نه از طریق iMessage یا WhatsApp که منطقی است زیرا این سرویس ها به داده نیاز دارند.

دریافت ۱ گیگابایت داده تلفن همراه با سرعت بالا از ۹ دلار در ماه شروع می شود، در صورتی که شرکت قبل از تنظیم مجدد چرخه صورتحساب خود از آن استفاده کنید، شما را به “سرعت ۲G” کاهش می دهد. اگر تا حد زیادی از Wi-Fi استفاده می کنید، این می تواند گزینه خوبی باشد. ۲ گیگابایت ۱۶ دلار در ماه کار می کند و این شرکت تا ۵ گیگابایت داده پرسرعت را با ۲۸ دلار در ماه ارائه می دهد.

سارا تیو/CNET

US Mobile یک گزینه خوب برای ۵ گیگابایت داده با قیمت ۱۵ دلار در ماه دارد، که از پیشنهادات قیمتی مشابه از Mint (15 دلار در ماه برای ۴ گیگابایت داده)، Boost Mobile (15 دلار برای ۲ گیگابایت داده) و دیگران برتری دارد.

با این حال، Boost یک معامله ۱۰۰ دلاری برای مشتریان جدید دارد که ۱ گیگابایت داده در ماه را برای یک سال کامل ارائه می دهد. این به ۸٫۳۳ دلار در ماه تقسیم می شود. Boost خدماتی را در شبکه‌های AT&T و T-Mobile ارائه می‌کند، اگرچه شرکت مادر Dish در حال ساخت شبکه بی‌سیم خود است.

اگر Boost ندارید، تا حد زیادی از Wi-Fi استفاده می‌کنید (اما هنوز مقداری داده می‌خواهید) و قیمت بزرگترین محرک برای شما است، پس این گزینه انتخابی برای یک سرویس جدید است.

سوالات متداول

سارا تیو/CNET

شرکت های کابلی چطور؟

Xfinity Mobile، Spectrum Mobile و Optimum Mobile بسته به محل زندگی شما می توانند گزینه هایی باشند. Xfinity Mobile و Spectrum Mobile هر کدام از شبکه Verizon استفاده می کنند در حالی که Optimum از T-Mobile استفاده می کند.

برای دریافت این معاملات باید یک بسته اینترنت از ارائه دهنده مربوطه داشته باشید. در مورد ارزش، انتظار داشته باشید که متفاوت باشد. طرح نامحدود Xfinity 45 دلار در ماه برای یک خط است، با چهار خط در هر خط ۳۰ دلار در هر خط (ماهانه ۱۲۰ دلار).

Optimum Mobile در یک قایق مشابه است، با یک خط ۴۵ دلار در ماه و چهار خط با ۳۰ دلار در هر خط، در ماه.

طیف کمی بهتر است. در حالی که یک خط واحد هنوز ۴۵ دلار در ماه است، نرخ به ۳۰ دلار در هر خط کاهش می یابد، در هر ماه برای دو یا چند خط.

اما این قیمت ها مستلزم داشتن خدمات خانگی از این ارائه دهندگان است. اگر سرویس کابلی خود را لغو کنید، انتظار داشته باشید که صورت حساب افزایش یابد.

اگر بند ناف را قطع کنید و خدمات خانگی Xfinity را کنار بگذارید، هر خط تلفن همراه ۲۵ دلار اضافی در ماه برای هر خط هزینه خواهد داشت. برای یک خانواده چهار نفره، صورتحساب ماهانه شما از ۱۲۰ دلار در ماه به ۲۲۰ دلار افزایش می یابد.

سارا تیو/CNET

تخفیف های اپراتور چطور؟

اگر می‌خواهید با یک اپراتور بزرگ مانند AT&T، Verizon یا T-Mobile بپیوندید، یکی از راه‌های آسان برای صرفه‌جویی استفاده از تخفیف‌های آن است. همه شرکت‌های مخابراتی بسته به کارفرما، وضعیت سربازی، وضعیت دانشجویی یا سن، تخفیف‌های اضافی را ارائه می‌دهند که می‌توانید واجد شرایط آن باشید.

اولین پاسخ دهندگان، اعضای ارتش، کهنه سربازان، پرستاران و معلمان می توانند در هر شرکت اصلی تخفیف دریافت کنند. Verizon برای دانش‌آموزان تخفیف‌هایی در نظر گرفته است، در حالی که مزایای کاری T-Mobile می‌تواند ۱۰ دلار در ماه از طرح Magenta Max کم کند. AT&T برنامه مشابهی را برای طرح نخبگان نامحدود خود ارائه می دهد که آن را Signature می نامد و اخیراً تبلیغ جدیدی را برای معلمان ارائه کرده است که ۲۵٪ تخفیف آخرین برنامه های نامحدود خود را ارائه می دهد.

اگر ۵۵ سال یا بیشتر دارید، ممکن است واجد شرایط یک طرح تخفیف‌خورده نیز باشید: T-Mobile طرح‌های تخفیف‌خورده را در سراسر کشور با حداقل ۵۵ دلار در ماه برای دو خط ارائه می‌کند، و Verizon و AT&T گزینه‌های مشابهی را ارائه می‌دهند – اما فقط برای ساکنان فلوریدا. .

ما همچنین بهترین برنامه ها را در Big Three گردآوری کرده ایم.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com