خبر Amazing Bomberman دوزی از بازی های نوستالژیک در Apple Arcade است

2022-08-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا asrf_admin 1 ساعت ago دنیای فناوری 1 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، اپل آرکید Amazing Bomberman را به مجموعه گسترده خود اضافه کرد کاتالوگ بازی های موبایل در جمعه. فرض بسیار ساده است: از بمب ها برای ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

اپل آرکید Amazing Bomberman را به مجموعه گسترده خود اضافه کرد کاتالوگ بازی های موبایل در جمعه. فرض بسیار ساده است: از بمب ها برای منفجر کردن بلوک ها استفاده کنید و در نهایت بازیکنان رقیب را شکست دهید. فقط حواستان باشد که از مسیر انفجار بمب خارج شوید، در غیر این صورت از صفحه منفجر خواهید شد. شخصیت شما می تواند چندین بار احیا شود، اما هر چه بیشتر به احیا نیاز داشته باشید، امتیاز شما بیشتر کاهش می یابد.

گیم پلی شگفت انگیز Bomberman در Apple Arcade

Amazing Bomberman یک تجربه بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل سریع و رقابتی است.

سیب

چالش واقعی این است که شخصیت های دیگری در هیئت مدیره وجود دارند – چه در حال بازی با کامپیوتر یا با دوستان – که همچنین در حال منفجر کردن بلوک ها هستند. گیم پلی می تواند به سرعت آشفته شود. کونامی همچنین هشداری را برای بازیکنان حساس به نور به دلیل نورهای درخشان و چشمک زن بازی در نظر گرفته است.

اپل آرکید بازی های جدید و به روز رسانی محتوا را اضافه می کند هر هفته. اگر علاقه مند به امتحان Apple Arcade هستید، می توانید با خرید یک دستگاه جدید یک دوره آزمایشی رایگان سه ماهه یا اگر برای اولین بار ثبت نام می کنید یک ماه رایگان دریافت کنید. App Store را باز کنید و روی نماد جوی استیک در پایین صفحه ضربه بزنید تا سرویس راه اندازی شود.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، نتفلیکس مجموعه عظیمی از فیلم …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher