خبر الکس جونز با حکم ۴۵٫۲ میلیون دلاری افترا روبرو است – اما می تواند کمتر بپردازد

2022-08-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا rf_admin 6 دقیقه ago تازه های فناوری 0 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، هیئت منصفه ایالت تگزاس، الکس جونز را به دلیل انتشار یک تئوری توطئه نادرست در مورد تیراندازی در مدرسه ابتدایی سندی هوک به پرداخت حدود 45.2 ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

هیئت منصفه ایالت تگزاس، الکس جونز را به دلیل انتشار یک تئوری توطئه نادرست در مورد تیراندازی در مدرسه ابتدایی سندی هوک به پرداخت حدود ۴۵٫۲ میلیون دلار محکوم کرد. این خسارات جزایی بیش از حکم ۴٫۱ میلیون دلاری از دیروز است که به طور بالقوه ضربه بزرگی به امپراتوری رسانه ای جونز Infowars خواهد بود. اما این تعداد را می‌توان با محدودیت‌هایی که در قانون تگزاس تعبیه شده است، کاهش داد، که خسارات مجازات‌های افترا را محدود می‌کند.

هیئت منصفه رای خود را روز جمعه پس از شنیدن شهادت در مورد وضعیت مالی جونز – چیزی که گفته می شود او برای پنهان کردنش اقدامات مهمی انجام داده است، پس داد. آی تی شامل یک ارزیابی است ارزش شرکت جونز Free Speech Systems حداقل ۱۳۰ میلیون دلار بود. شهادت قبلی نشان داد که درآمد سالانه آن در سال های اخیر ۵۰ میلیون دلار یا بیشتر بوده است. جونز در دادگاه ادعا کرد که جریمه ۲ میلیون دلاری یا بیشتر می تواند Infowars را “غرق” کند.

مانند بلومبرگ توضیح می دهد، قانون تگزاس خسارات تنبیهی را دو برابر سطح خسارت اقتصادی جبرانی به ازای هر متهم به اضافه حداکثر ۷۵۰۰۰۰ دلار برای خسارت غیراقتصادی محدود می کند. وکلای جونز قصد دارند بر اساس این قانون درخواست کاهش جریمه را ارائه دهند، چیزی که وکلای شاکیان گفتند. بلومبرگ آنها در صورت لزوم «قطعاً دعوی خواهند کرد».

این یکی از سه محاکمه مربوط به والدین کودکانی است که در سال ۲۰۱۲ در سندی هوک کشته شدند، رویدادی که جونز و دیگر کارمندان Infowars ادعا کردند برگزار شده است. شاکیان – اسکارلت لوئیس و نیل هسلین – ۱۵۰ میلیون دلار درخواست کرده بودند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، زمانی که اپل کلیدهای عبور را …رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher