خبر بازار کار به کجا می‌رود؟ بزرگترین سوالات استخدامی شما، پاسخ داده شده است

2022-08-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، این داستان بخشی از میز کمک رکود، پوشش CNET در مورد چگونگی به دست آوردن پول هوشمند در یک اقتصاد نامطمئن. چه اتفاقی می افتد به نظر می‌رسد که بازار کار با نرخ بیکاری 3.5 ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

این داستان بخشی از میز کمک رکود، پوشش CNET در مورد چگونگی به دست آوردن پول هوشمند در یک اقتصاد نامطمئن.

چه اتفاقی می افتد

به نظر می‌رسد که بازار کار با نرخ بیکاری ۳٫۵ درصدی خود ادامه می‌دهد، اما مشخص نیست که این نرخ تا چه زمانی در اقتصاد خنک‌کننده ادامه خواهد داشت.

چرا مهم است

از آنجایی که فدرال رزرو نرخ های بهره را برای تعدیل تورم افزایش می دهد، ممکن است اقتصاد ایالات متحده را به سمت رکود سوق دهد و مشاغل بیشتری را وادار به تعطیلی یا اخراج کارگران کند.

چه معنایی برای شما دارد

وقتی اکنون از عواملی که بازار کار را هدایت می کنند آگاه باشید، می تواند به شما در تصمیم گیری شغل بعدی و انتقال پول کمک کند.

در طول یک مصاحبه زنده تلویزیونی در اوایل تابستان امسال، مجری اخبار از من بی‌پرده پرسید که آیا می‌توان رکودی با چنین نرخ بیکاری پایینی داشت؟

من که می خواستم روی پای خود فکر کنم، گفتم: “این سوال خوبی است” و با صحبت در مورد وضعیت تورم منحرف شدم. (من خیلی حرفه ای هستم.)

بسیاری از شاخص‌های کلیدی – از جمله تورم بالا، کاهش تمایل مصرف‌کننده، بازار سهام بی‌ثبات، افزایش نرخ‌های بهره و بازار مسکن تنگ هم برای خریداران و هم برای اجاره‌کنندگان – نشان می‌دهند که اقتصاد در آستانه رکود است. اما آخرین گزارش ماهانه مشاغل در تضاد با این ارقام است، به طوری که نرخ بیکاری اندکی به ۳٫۵ درصد کاهش یافته و شرکت ها ۵۲۸۰۰۰ شغل ایجاد کرده اند.

در حالی که هنوز هیچ تماس “رسمی” برای اعلام رکود وجود ندارد، اگر از اکثر آمریکایی ها بپرسید، به شما خواهند گفت که احساس می کند رکود در اینجاست.

سوال مجری خبر روزها مرا متحیر کرد. این نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده در این لحظه چقدر گیج کننده است، حتی برای کسی مثل من، که بیش از دو دهه است که امور مالی شخصی را پوشش می دهد.

من به دنبال پاسخ برای آن و بسیاری از سؤالات مرتبط با شغل بودم. این چیزی است که من یاد گرفتم.

در حال مطالعه بیشتر در مورد اخراج و توقف استخدام هستم. آیا واقعا نرخ بیکاری اینقدر پایین است؟

اخبار مربوط به اخراج قطعاً در حال افزایش است. با این حال، از دست دادن مشاغل تا کنون در صنایع فناوری، وام مسکن و مسکن متمرکز شده است که به دلیل کاهش هزینه های مصرف کننده، افزایش نرخ بهره یا هر دو به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

در سراسر این طیف، تعداد فرصت‌های شغلی تقریباً دو برابر تعداد بیکاران جویای کار است. در ماه ژوئن، ۱۰٫۷ میلیون شغل در دسترس بود، با رشد گسترده مشاغل. اخراج ها از ابتدای سال بین ۱٫۳ تا ۱٫۴ میلیون در ماه ثابت مانده است که کمتر از سطح قبل از همه گیری است.

البته ممکن است تغییر کند و سیگنال‌هایی وجود دارد که بازار کار کمی سردتر شده است. ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد تا نرخ بیکاری به سایر نقاط داده های عقب افتاده ای که در حال حاضر می بینیم برسد.

لیز یانگ، رئیس استراتژی سرمایه گذاری SoFi گفت: “بازار کار یکی از آخرین شاخص هایی است که استرس واقعی را نشان می دهد.” یانگ خاطرنشان کرد: بسیاری از کارفرمایان بزرگ در طول همه‌گیری سودهای بی‌سابقه‌ای به دست آوردند و نسبت به چرخه‌های تجاری قبلی، بافری بزرگ‌تر برای جذب تورم یا کاهش هزینه‌ها برای آنها فراهم کرد. علاوه بر این، شرکت ها ابتدا سایر اقدامات صرفه جویی در هزینه مانند کاهش هزینه های بازاریابی و توقف استخدام را امتحان خواهند کرد. او گفت: “آنها سعی خواهند کرد تا زمانی که بتوانند قبل از اخراج نیروی کار، هزینه ها را کاهش دهند.”

چرا افزایش نرخ بهره بر بازار کار تاثیر می گذارد؟

هنگامی که فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش می دهد، همانطور که از ابتدای سال چندین بار افزایش داده است، وام گرفتن برای همه، از جمله مشاغلی که برای رشد به تامین مالی اعتباری متکی هستند، گران تر می شود. هنگامی که هزینه حمل بدهی افزایش می یابد، کسب و کارها ممکن است تصمیم بگیرند که هزینه های عملیاتی را کاهش دهند – یعنی کاهش کارکنان – برای تحمل بار بهره بالاتر. به طور خلاصه، نرخ‌های بهره تندتر می‌تواند منجر به چالش‌های مالی بیشتر برای صاحبان مشاغل شود، که می‌تواند منجر به اخراج کارکنان و سطوح بالاتر بیکاری شود.

من مادری هستم که در طول همه گیری همه گیر، از نیروی کار خارج شدم. آینده شغلی من در حال حاضر چقدر خوب است؟

برخی از صنایع بیشتر از سایرین استخدام می کنند، اما به طور کلی، این بازار جویندگان کار است. اوقات فراغت و مهمان نوازی، خدمات حرفه ای و تجاری و مراقبت های بهداشتی بیشتر مشاغل را در ماه جولای اضافه کردند.

اگر یک زن هستید، تعجب آور نیست که در طول همه گیری از نیروی کار وقت صرف کرده اید. کارفرمایان باید شکاف‌های موجود در رزومه‌های مربوط به سال ۲۰۲۰ را درک کنند. زنان در آن سال بیشتر از مردان شغل خود را از دست دادند: بین ژانویه تا دسامبر ۲۰۲۰، ۲٫۱ میلیون زن نیروی کار را ترک کردند که تقریباً نیمی از آنها سیاه‌پوست و لاتین بودند. مرکز ملی حقوق زنان.

و اگرچه برخی از زنان به دلیل محدودیت‌های خانوادگی و مشکلات مربوط به تعادل بین کار و زندگی همچنان در تلاش برای بازگشت هستند، یک مقاله جدید امیدوارکننده نشان می‌دهد که زنان کاملاً بازگشته‌اند. لورن بائر، محقق مطالعات اقتصادی، در تحقیقات خود برای موسسه بروکینگز، متوجه شد که زنان بین سنین ۲۵ تا ۴۴ سال، که اکثرا دارای مدرک دانشگاهی هستند، به سطح مشارکت در کار قبل از ابتلا به کووید بازگشته اند.

بائر به من گفت: «در مورد زنانی که چند سال گذشته را روی چانه می‌کشیدند و نمی‌پذیرفتند که این مسیر زندگی‌شان را تغییر می‌دهد، باید گفت.» با توجه به اینکه زندگی آنها چقدر سخت بوده است، آنها “بسیار پیشگیرانه تر در مورد ماندن در مسیر خود و فرزندانشان به گونه ای که نمی توانستیم پیش بینی کنیم” عمل کرده اند.

آیا هنوز هم می توانم در این زمان های نامشخص درخواست افزایش حقوق بدهم – و موفق باشم؟

این به سلامت مالی شرکت شما بستگی دارد، اما با توجه به این واقعیت که فرصت های شغلی زیادی در مقایسه با متقاضیان جویای کار وجود دارد، می توان قدرت را کمی بیشتر به سمت کارگران متمایل کرد.

جسی روتشتاین، استاد سیاست عمومی و اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، می‌گوید: «تصور من این است که دستمزدها مقداری حرکت دارد و … کارگران هنوز هم قدرت چانه‌زنی مناسبی دارند.

حدود نیمی از کارگران می گویند که در سال گذشته افزایش حقوق دریافت کرده اند، اگرچه در مواجهه با تورم کافی نبوده است.

توصیه من: به جای نگرانی در مورد عدم اطمینان در اقتصاد، بر سلامت مالی شرکت خود تمرکز کنید تا بسنجید که آیا کسب درآمد بیشتر در سال جاری امکان پذیر است یا خیر. اگر شرکت شما تعلیق استخدام را اجرا کرده است یا هزینه های خود را کاهش داده است، ممکن است زمان نامطمئنی برای درخواست افزایش حقوق باشد. از سوی دیگر، اگر کارفرمای شما تا کنون سال ۲۰۲۲ سودآوری داشته است (اگر یک شرکت سهامی عام است، می‌توانید گزارش‌های درآمد را جستجو کنید یا از یک همکار در امور مالی یا حسابداری بخواهید که اطلاعات لازم را کسب کند)، این ممکن است فرصتی مناسب برای درخواست یک درخواست باشد. افزایش دستمزد

بیشتر بخوانید: آیا اکنون زمان خوبی برای درخواست افزایش حقوق است؟

اگر الان اخراج شوم، چه مدت ممکن است طول بکشد تا شغل جدیدی پیدا کنم؟

میانگین مدت زمانی که فردی در ماه ژوئن مشغول دریافت بیمه بیکاری بود ۲۲ هفته بود. در تئوری، این بدان معناست که برخی از جویندگان کار توانستند در حدود چهار ماه و نیم شغل جدیدی پیدا کنند. با این حال، این یک معیار ناقص است زیرا برخی از جویندگان کار قبل از اینکه شغل جدیدی پیدا کنند از مزایای بیکاری محروم می شوند. کارشناسان می گویند بسیاری از کارگران بیکار طولانی مدت در اعداد رسمی استخدام کم شمارش شده اند.

چگونه می توانم برای یک اخراج احتمالی آماده باشم؟

روی تصمیماتی که تحت کنترل شما هستند تمرکز کنید، از جمله برقراری ارتباط با کارفرمای خود در مورد اینکه چگونه می توانید در این مواقع دشوار به افزایش ارزش، بهره وری و احتمالاً درآمد کمک کنید. با پس انداز و پرداخت بدهی های با بهره بالا، بررسی اهداف خود و انجام تمام تلاش خود برای ایجاد امنیت در زمان های خوب و بد، به امور مالی شخصی خود توجه کنید.

اگر بازار کار نسبتاً سالم باشد آیا رکود ایجاد می شود؟

دفتر ملی تحقیقات اقتصادی با در نظر گرفتن سلامت بازار کار و سایر شاخص های اقتصادی مانند خرده فروشی، تولید صنعتی و رشد درآمد شخصی، فراخوان رسمی رکود را اعلام می کند. از نظر تاریخی، شدیدترین رکودها با اخراج گسترده کارکنان و بیکاری دوره‌ای مشخص شده‌اند که رکود در تقاضای استخدام است.

با این وجود، تصمیم گیری در مورد اینکه آیا، چه زمانی و چگونه رکود اقتصادی به پایان خواهد رسید، بهترین استفاده از زمان نیست. روتشتاین گفت: “من فکر می کنم این بیشتر یک استدلال معنایی است.”

افسوس، این همان چیزی است که ای کاش در ظاهر تلویزیونی می گفتم. دفعه دوم بهتر عمل کردم.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آیا اکنون در رکود هستیم؟ و بسیاری از سوالات خرید خانه

۳۱:۳۰

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com