خبر ترموستات هوشمند Ecobee Premium در مقابل ترموستات هوشمند Ecobee پیشرفته

2022-08-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، ترموستات هوشمند 250 دلاری Premium ترموستات پیشرفته جدید Ecobee است که جایگزین ترموستات هوشمند با کنترل صوتی شده است. Premium بسیاری از بهترین ویژگی‌های نسخه قبلی را به عاریت گرفت، اما ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

ترموستات هوشمند ۲۵۰ دلاری Premium ترموستات پیشرفته جدید Ecobee است که جایگزین ترموستات هوشمند با کنترل صوتی شده است. Premium بسیاری از بهترین ویژگی‌های نسخه قبلی را به عاریت گرفت، اما همچنین یک صفحه نمایش بازطراحی شده، یک بدنه روی، یک سنسور رادار و یک سنسور کیفیت هوا را نیز معرفی کرد. یک سنسور هوشمند حسگر دما و اشغال نیز همراه با خرید شما است.

صفحه نمایش بزرگتر از ترموستات هوشمند با کنترل صوتی است. من مدل قدیمی‌تر را برای مقایسه مستقیم کنار هم در دسترس نداشتم، اما می‌توانستم به راحتی صفحه را در سراسر اتاق بخوانم (حدود ۱۵ فوت). همچنین چیدمان منو را تغییر داد و تعدادی انیمیشن روی صفحه اضافه کرد که قابلیت استفاده کلی را بهبود بخشید. به عنوان مثال، بلندگوی داخلی الکسا به عنوان یک نوار نور در بالای مدل نسل آخر نشان داده می شد. در ترموستات پریمیوم، الکسا به طور کامل در صفحه نمایش ادغام شده است و با گفتن «الکسا» به عنوان یک انیمیشن ظاهر می شود.

بدنه روی به ترموستات Premium وزن می‌افزاید و ظاهری لوکس‌تر با لهجه‌های نقره‌ای را در مقایسه با بدنه پلاستیکی سفید مدل‌های قبلی Ecobee و Ecobee3 Lite فعلی (۱۵۰ دلار) ارائه می‌کند.

همراه با به‌روزرسانی‌های طراحی، Ecobee یک سنسور رادار را برای تشخیص حرکت و اشغال به جای حسگر مادون قرمز غیرفعال مورد استفاده در مدل قدیمی‌تر جایگزین کرد. Ecobee ادعا می کند که سنسور رادار می تواند حرکت را در فاصله دور و حتی اطراف گوشه ها بهتر تشخیص دهد. باز هم، من ترموستات هوشمند با کنترل صوتی را همراه خود نداشتم تا پاسخ ها را مستقیماً مقایسه کنم، اما متوجه شدم که مدل Premium به طور قابل اعتمادی بین حالت Home و Away تغییر می کند.

جالب ترین مورد اضافه شده در اینجا یک حسگر کیفیت هوا بود که برای تشخیص ترکیبات آلی فرار و دی اکسید کربن طراحی شده بود. من دقت سنسور کیفیت هوا را تست نکردم، اما یادداشتی روی صفحه اصلی نوشته شده بود “تمیز”. اگر روی آن کلیک کنید، ترموستات به صفحه دیگری می رود و اطلاعات بیشتری در آن نشان می دهد که امتیاز شما در محدوده تمیز کردن ضعیف قرار دارد.

به طور کلی این ترموستات دارای تعداد زیادی ویژگی است و در طول آزمایش به خوبی کار می کند. کاش Ecobee با توجه به تغییر صنعت به سمت مدل‌های مقرون به صرفه‌تر، آن را با قیمت پایین‌تری معرفی می‌کرد. این امر توصیه این ترموستات جامد را دشوارتر می‌کند، حتی اگر چیزهای زیادی برای آن وجود داشته باشد. اگر بودجه لازم برای این مدل را دارید و تمام ویژگی های خاص را می خواهید، می تواند ارزشش را داشته باشد. سایر افراد ممکن است بخواهند ترموستات هوشمند Ecobee Enhanced یا یکی از ترموستات های مقرون به صرفه مورد علاقه ما را در نظر بگیرند.

بررسی کامل ترموستات هوشمند Ecobee Premium را بخوانید.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher