خبر ایلان ماسک مدیر عامل توییتر را به یک “بحث عمومی” در مورد ربات ها به چالش می کشد

2022-08-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا rf_admin 29 دقیقه ago تازه های فناوری 0 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، شاید ایلان ماسک نبرد دادگاه با توییتر را نمی خواهد؟ ماسک پس از اینکه وکلایش یک بحث 165 صفحه‌ای را مطرح کردند که چرا دیگر ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

شاید ایلان ماسک نبرد دادگاه با توییتر را نمی خواهد؟ ماسک پس از اینکه وکلایش یک بحث ۱۶۵ صفحه‌ای را مطرح کردند که چرا دیگر نمی‌خواهد معامله ۴۴ میلیارد دلاری خود را برای خرید این پلتفرم انجام دهد، ماسک پیشنهاد داد که همه چیز را در انظار عمومی هش کنید – شاید در مقابل هیئت منصفه طرفداران تسلا، دارندگان Dogecoin. و استعمارگران بالقوه مریخ در میان پیروان توییتر او – برای رسیدن به عمق موضوع به اصطلاح ربات توییتر.

“من بدین وسیله به چالش می کشم @paraga به یک بحث عمومی در مورد درصد ربات توییتر، ماسک اعلام می کند به تمام ۱۰۲ میلیون عضو انجمن خود. “اجازه دهید او به مردم ثابت کند که توییتر کمتر از ۵٪ کاربران روزانه جعلی یا هرزنامه دارد!”

ماسک بلافاصله این توییت را به نمایه خود پین کرد و سپس از پیروانش نظرسنجی کرد در مورد اینکه آیا آنها استدلال توییتر مبنی بر اینکه کمتر از پنج درصد از کاربران فعال روزانه ماهانه آن “جعلی/هرزنامه” هستند را باور دارند یا خیر. دو گزینه “بله” با سه ایموجی ربات (خیلی هوشمندانه به این معنی است که هر کاربری که آن گزینه را انتخاب می کند یک ربات است) یا “Lmaooo no”.

تا کنون، ۶۷٫۲ درصد از کاربران گزینه “Lmaooo no” را انتخاب کرده اند. این نظرسنجی روز یکشنبه به پایان می رسد و نتایج آن تقریباً به ناچار به نفع ماسک تغییر خواهد کرد. بعید به نظر می رسد که این شیرین کاری جدید پاسخ مستقیم آگراوال یا رئیس توییتر برت تیلور را داشته باشد، زیرا اختلاف واقعی (در مقابل یک قاضی واقعی و هیئت منصفه) قرار است ظرف چند ماه آینده در دادگاه برگزار شود.

وکلای توییتر قبلاً نظر این شرکت را در مورد اتهامات ربات ماسک (که توییتر ادعا می کند ماسک از سایتی به نام Botometer دریافت کرده است) را در پرونده سنگین خود بیان کرده اند، که به توئیت های وی به شدت ارجاع داده شده است و ممکن است برای شامل موارد انتخابی امروز به روز شود. البته، آن‌ها صرفاً در قوانین و قراردادهای شرکت‌ها متخصص هستند – ممکن است آن‌چه را که برای اجرای یک استدلال از طریق الگوهای رفتاری، نقل‌قول توییت‌ها و نظرسنجی‌ها لازم است، نداشته باشند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، لپ‌تاپ‌های کوچک و ممتاز – لپ‌تاپ‌های …رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher