خبر بهترین برنامه های تلویزیونی علمی تخیلی مطلق در نتفلیکس

2022-08-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، نتفلیکس در طیف گسترده ای از سریال های علمی تخیلی، از چیزهای عجیب و غریب به آینه سیاه به OA. همچنین از محتوای عالی بین المللی، از جمله، بهره برداری شده است تاریک علمی تخیلی آلمانی ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

نتفلیکس در طیف گسترده ای از سریال های علمی تخیلی، از چیزهای عجیب و غریب به آینه سیاه به OA. همچنین از محتوای عالی بین المللی، از جمله، بهره برداری شده است تاریک علمی تخیلی آلمانی — یکی از بهترین سریال های نتفلیکس – و همچنین جواهرات پنهان مانند مسافران علمی تخیلی کانادایی.

به پایین پیمایش کنید تا امیدواریم بهترین علمی تخیلی نتفلیکس، به علاوه پیشنهادهای بین المللی عالی را برای خود بیابید.

ادامه مطلب: بهترین معاملات دستگاه Roku

نتفلیکس

پاسخ آلمان به چیزهای عجیب و غریب قبل از ورود به مکان‌های کاملاً قانع‌کننده و اصلی عمداً زمان می‌برد. داستان نوآر علمی-تخیلی، دارک، سفر در زمان، توطئه ها و خانواده های دور افتاده را در یک داستان نسلی که با ناپدید شدن یک کودک آغاز می شود، به تصویر می کشد. اگر این لایه‌های دقیق ساخته‌شده همان چیزی است که در داستان‌سرایی‌تان به دنبال آن هستید، در آن جا بمانید. هر سه فصل نگاه مراقبه دارک به سفر در زمان و تأثیر آن بر طبیعت انسان در انتظار ضربه زدن به شما هستند.

جوجو ویلدن/نتفلیکس

لغو کردن نتفلیکس جنایتکارانه تر از تبریر OA نیست. این داستان منحصر به فرد پریری جانسون، زن نابینای جوانی را دنبال می‌کند که پس از سال‌ها ناپدید شدن، اکنون با توانایی دیدن بازمی‌گردد. او ادعا می کند که “فرشته اصلی” است و گروه کوچکی از مردم محلی را متقاعد می کند تا به داستان غیرممکن او که شامل آدم ربایی ها و فرارهای بزرگ است گوش دهند. OA نوعی از علمی تخیلی است که با معرفی مفاهیم خارق‌العاده‌اش، شما و قهرمانانش را کاملاً غافلگیر می‌کند. دو فصل اول بی عیب و نقص را در نتفلیکس تماشا کنید و دعا کنید فصل سوم در جای دیگری انتخاب شود.

نتفلیکس

چیزهای عجیب (۲۰۱۶-)

بدون Stranger Things بهترین لیست نخواهد بود. اگر به نوعی قصیده برادران دافر برای ترسناک دهه ۸۰ و استیون اسپیلبرگ را از دست داده اید، همه چیز در شرف تبدیل شدن است. ال، دختری تقریبا لال را دنبال می کنیم که مورد آزمایش های علمی قرار گرفته بود. او قدرت‌های تله‌کینتیک را توسعه می‌دهد که از آن برای دفع هیولاهایی که از یک بعد جایگزین ترسناک حمله می‌کنند استفاده می‌کند. دنیای ایندیانا، هاوکینز، عاشقانه برای هر کسی که نیاز به یک نوستالژی دهه ۸۰ دارد و شخصیت های نامناسب که توسط یک بازیگر جوان و ستاره ای بازی می شود، جزئی از همه چیزهایی هستند که این نمایش را به یک تور دو نیرو تبدیل می کند.

نتفلیکس

آره، گونگ یو از بازی Squid در این کار است. چه چیز دیگری لازم است بدانید؟ این معمای علمی تخیلی کره جنوبی یک خدمه از فضانوردان را دنبال می کند که در یک ماموریت به یک مرکز تحقیقاتی متروکه در ماه هستند. هدف آنها: نمونه ای از یک ماده ناشناخته برای اهداف نامشخص. خیانت، دروغ های دولتی و اسرار شخصی، این سفر فضایی اعتیاد آور را به دنبال خود می کشاند.

نتفلیکس

گمشده در فضا (۲۰۱۸-۲۰۲۱)

راه اندازی مجدد سری ۱۹۶۵ با همین نام ما را به سوی سال ۲۰۴۶ سوق می دهد، دو سال پس از اینکه بشریت خود را در آستانه انقراض می بیند. خانواده با استعداد رابینسون با خدمه برای استعمار یک سیاره جدید به حرکت در می آیند. جدای از درام خانوادگی اجتناب ناپذیر، آنها با محیط های عجیب و غریب جدید و یک ربات بیگانه عجیب و غریب روبرو می شوند که با ویل جوان دوست می شود. رمز و راز، قلب و یک شرور به یاد ماندنی در پارکر پوزی، دکتر اسمیت، به Lost in Space سوخت زیادی می دهد تا از آن خارج شود (فصل ۲ و ۳ به طور قابل توجهی نسبت به فصل ۱ بهبود یافته است).

اسکرین شات برادران وارنر/یوتیوب/CNET

اگر ۱۰۰ شبیه درام استاندارد نوجوان شماست، آماده باشید تا انتظارات خود را فراتر ببرید. دلیلی وجود دارد که این سریال پساآخرالزمانی هفت فصل را به ثمر رساند: The 100 معضلات دنیایی غنی و اخلاقی را به ارمغان می آورد که شخصیت های کلیشه ای را به مکان های منحصر به فرد و جذابی سوق می دهد. ۱۰۰ نفر مورد بحث نسلی از زندانیان نوجوان هستند که به زمین فرستاده شده اند تا مشخص کنند که آیا زمین پس از آخرالزمان قابل سکونت است یا خیر. ۱۰۰ درصد این یکی را امتحان کنید.

با اجازه نتفلیکس

عشق، مرگ + روبات ها (۲۰۱۹—)

این مجموعه گلچین انیمیشن بزرگسالان طیف وسیعی از ژانرها را در بر می گیرد، با تعداد زیادی قسمت که دکمه مقایسه آینه سیاه را فشار می دهند. ربات‌ها در یک شهر پسا آخرالزمانی، کشاورزانی که لباس‌های مکانیکی خلبانی می‌کنند و یک ماموریت فضایی اشتباه شده، همه در فصل اول ظاهر می‌شوند. در حالی که می‌توان اپیزودها را تماشا کرد و از دست داد (برخی به خاطر رفتارشان با زنان مورد انتقاد قرار گرفته‌اند)، انیمیشن‌های قابل تامل و تأثیرگذار زیادی خواهید دید.

نتفلیکس

کربن تغییر یافته (۲۰۱۸-۲۰۲۰)

Altered Carbon در یک دنیای سایبرپانک اتفاق می افتد که در آن آگاهی های انسان می تواند به بدن های مختلف منتقل شود. این باعث می‌شود که بازپرس و سرباز سابق تاکشی کواچ به بدن جوئل کینامن در فصل ۱ و آنتونی مکی در فصل ۲ منتقل شوند. در ابتدا، داستان کواچ شامل حل یک قتل می‌شود، قبل از اینکه او به تلاشی برود تا بفهمد چه اتفاقی برای گمشده‌اش افتاده است. عشق. Altered Carbon ممکن است گاهی اوقات بد باشد، اما آب نبات بصری و ارزش سرگرمی آن شما را از طریق نمایش و تفسیرهای اجتماعی سنگین بالا می برد.

موری کلوز/نتفلیکس

داستان دیگری از سازندگان The Matrix می آید که با واقعیت بازی می کند. Sense8 هشت غریبه را از سراسر جهان دنبال می‌کند که متوجه می‌شوند از لحاظ ذهنی و عاطفی به هم مرتبط هستند. نه تنها این پنجره‌ها به زندگی‌های بسیار متفاوت، تحمل را آموزش می‌دهند، بلکه «احساس‌ها» نیز می‌توانند مهارت‌های یکدیگر را در هنگام مواجهه با سازمانی شوم که آنها را شکار می‌کند، به کار گیرند. اگر با شخصیت‌های متنوع Sense8 کنار بیایید، سر به پای این درام علمی تخیلی جدی و احساسی خواهید شد.

نتفلیکس

متأسفانه این سریال علمی تخیلی فصل دوم را نمی بیند – یک قربانی دیگر نتفلیکس که خیلی زود کشته شد. دو تایم لاین، فرقه و یک رمز و راز در بسته وسوسه انگیز آرشیو ۸۱ پیچیده شده است. در این نمایش چند ژانری، مامودو آتی در نقش دن ترنر، آرشیوچی که یک کنسرت برای بازسازی مجموعه ای از نوارهای ویدئویی آسیب دیده از دهه ۹۰ برگزار می کند، بازی می کند. او خیلی بیشتر از آن چیزی که برایش چانه زنی می‌کرد، به تحقیق درباره یک فرقه مرموز و یک زن جوان کشیده می‌شود که ممکن است مرده باشد یا نباشد. یک تریلر ماوراء طبیعی با ترسناک، نوآر و علمی تخیلی که در فضای وحشتناک آن نفوذ کرده است، آرشیو ۸۱ همه چیز را دارد.

نتفلیکس

هیلاری سوانک ستاره بزرگی است که در قلب درام فضایی Away قرار دارد. او در نقش اما گرین، فضانورد ناسا و فرمانده یک اکسپدیشن به مریخ بازی می کند. همه چیز به سختی شروع می شود و خدمه بین المللی اما او را در مورد توانایی او در فرماندهی پر از تردید می کنند. با تقسیم زمانی بین نمایش‌های زمینی و سرگرمی‌های قابل اعتماد بالای استراتوسفر، Away عمدتاً در یک سفر همه جانبه موفق است.

نتفلیکس

این علمی تخیلی آخرالزمانی از بلژیک احتمالاً به این زودی شما را از پرواز منصرف خواهد کرد. در یک هواپیما، به داخل شب، چشم قرمزی را می بیند که توسط یک سرباز ربوده شده است که به همراه بقیه مسافران، در نهایت از یک رویداد مرگبار جهانی در زمین جان سالم به در می برند. آیا آنها می توانند هواپیما را به اندازه کافی در حرکت نگه دارند تا آنها را به محل امن برسانند؟ این پیش فرض به تنهایی باید برای جذب شما برای گرفتن این هیجان انگیز عالی و پرتنش کافی باشد.

لوری اسپرهام/نتفلیکس

در حالی که مجموعه گلچین های تکنولوژی غم انگیز چارلی بروکر می تواند مورد توجه قرار گیرد و از دست برود، در بهترین حالت، Black Mirror فیلم های کوچک خود را با کاوش در ایده های تکنولوژیک آینده نگر از طریق داستان های دردناک انسانی بسته بندی می کند. یکی از آن ها San Junipero است که دو زن در دهه ۸۰ را دنبال می کند (موسیقی متن ترانه ضربی) که عاشق یکدیگر می شوند به گونه ای که نمی توانند در زندگی “واقعی” خود در خارج از شهر ساحلی انجام دهند. جنبه فناوری با زمان‌بندی نابغه آشکار می‌شود و به طور کلی، نمایش پیامدهای زندگی متصل‌شده ما را به روش‌های آزاردهنده و گهگاهی نشاط‌آور بررسی می‌کند.

نتفلیکس

افشای کامل: نتفلیکس متأسفانه Travelers را پس از فصل سوم آن لغو کرد، اما این داستان علمی تخیلی محکم در خارج از کانادا با یک انفجار بلندپروازانه به پایان می رسد. ما با مارسی شروع می کنیم، یک زن معلول که پس از کمک به یکی از دوستانش برای فرار از اراذل و اوباش مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. او می میرد – سپس زنده می شود. این علمی تخیلی شخصیت محور قوی اسرار خود را به روش های هوشمندانه فاش می کند و به دنبال عواملی از آینده است که وظیفه دارند از فروپاشی جامعه جلوگیری کنند و همچنین در قلمرو دشوار زندگی دوگانه حرکت کنند.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com