خبر پایان پشتیبانی Fitbit برای انتقال فایل های موسیقی رایانه شخصی

2022-08-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، اگر صاحب Fitbit Versa، Versa 2 یا Ionic هستید، به زودی دیگر نمی توانید موسیقی را از رایانه خود به دستگاه Fitbit خود منتقل کنید. در یک صفحه پشتیبانی که توسط 9to5Google، ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

اگر صاحب Fitbit Versa، Versa 2 یا Ionic هستید، به زودی دیگر نمی توانید موسیقی را از رایانه خود به دستگاه Fitbit خود منتقل کنید. در یک صفحه پشتیبانی که توسط ۹to5Google، Fitbit می گوید که برنامه Fitbit Connect خود را متوقف می کند و تنها دو راه برای دانلود موسیقی در دستگاه خود باقی می گذارد: اشتراک پولی Pandora یا Deezer.

Fitbit Connect یک برنامه همراه برای رایانه‌های Mac و Windows است که به شما امکان می‌دهد داده‌های تناسب اندام را بین دستگاه‌ها همگام‌سازی کنید و موسیقی را به دستگاه‌های Fitbit قدیمی انتقال دهید. Fitbit به آرامی این نرم افزار را به نفع برنامه تلفن همراه خود حذف کرده است، زیرا دیگر توصیه نمی کند که کاربران آن را در صفحه تنظیمات خود دانلود کنند.

اما بدون دسترسی به Connect، هیچ راهی برای دانلود موسیقی در Fitbit خود بدون اشتراک پولی Pandora یا Deezer وجود ندارد. فیت‌بیت در صفحه پشتیبانی خود می‌گوید: «شما ممکن است واجد شرایط استفاده آزمایشی ۹۰ روزه باشید» هر کدام از این سرویس‌ها، ۹٫۹۹ دلار در ماه برای Deezer Premium یا ۴٫۹۹ دلار در ماه برای Pandora Plus پس از پایان دوره آزمایشی از شما بهره می‌برد.

با این حال، این تغییر بر مدل‌های جدیدتر فیت بیت تأثیری نمی‌گذارد، زیرا گزینه‌ای برای انتقال فایل‌ها بین رایانه شخصی شما و دستگاه فیت‌بیت وجود ندارد (دستگاه‌هایی مانند Versa 3 و Sense در حال حاضر فقط به شما امکان دانلود موسیقی را از طریق Deezer یا Pandora می‌دهند). اگر Fitbit قدیمی‌تری دارید که قابلیت ذخیره موسیقی را دارد، همچنان به فایل‌های موسیقی که در دستگاه Fitbit خود دارید در حال حاضر دسترسی خواهید داشت – فقط نمی‌توانید بدون Pandora یا Deezer آهنگ دیگری دانلود کنید. مهلت اکتبر

بسیاری از کاربران از دستگاه های Fitbit خود برای کنترل موسیقی ای که در تلفن هوشمند خود پخش می کنند، استفاده می کنند، چه در حال پخش موسیقی از طریق Spotify یا گوش دادن به آهنگ هایی که قبلاً در تلفن خود دانلود کرده اند. اما با این حال، دسترسی به فایل‌های موسیقی محلی می‌تواند مفید باشد اگر به موسیقی آفلاین گوش می‌دهید یا می‌خواهید از Fitbit خود بدون گوشی هوشمند خود استفاده کنید.

در حالی که Fitbit توضیح نمی دهد که چرا از Fitbit Connect خلاص می شود، این امکان وجود دارد که تقاضای کافی برای حفظ و راه اندازی سرویس وجود نداشته باشد. گوگل (شرکت مادر Fitbit) بلافاصله به آن پاسخ نداد آستانهدرخواست نظر

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher