خبر Prey: Ending، Post-Credits Tease و Classic Predator Ester Egg توضیح داده شده است

2022-08-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، پیش درآمد درنده طعمه — گفتن با صدای بلند جالب است — روز جمعه به Hulu آمد (و Disney Plus Star در خارج از ایالات متحده) و مجموعه علمی تخیلی نمادین را به سال 1719 بازگرداند. یکی ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

پیش درآمد درنده طعمه — گفتن با صدای بلند جالب است — روز جمعه به Hulu آمد (و Disney Plus Star در خارج از ایالات متحده) و مجموعه علمی تخیلی نمادین را به سال ۱۷۱۹ بازگرداند. یکی از شکارچیان بیگانه را می بیند که با افراد قبیله Comanche Nation مبارزه می کند. نارو (Amber Midthunder)، و کاملاً عالی است.

من در نوشتم: «این به راحتی بهترین فیلم Predator است که ما از زمان نسخه اصلی داشته‌ایم، با یک قهرمان کاملاً توسعه یافته (و سگ عالی او)، یک پایه فرهنگی غنی و استفاده هوشمندانه از یک هیولای نمادین فیلم. بررسی CNET من.

این به پایانی به یاد ماندنی تبدیل می شود، در سکانس های تیتراژ انیمیشن زیبای خود به اتفاقات پس از آن اشاره می کند و شامل ارجاع فوق العاده ای به دهه ۱۹۹۰ است. شکارچی ۲. بیایید شیرجه بزنیم — اما هشدار داده شود: این چیزها شما را دچار مشکل می کند اسپویلر تیرانوزاروس، درست مثل من.

هشدار اسپویلر

ما می توانیم آن را بکشیم

نارو با دیدن هم رزمانش از ملت کومانش و شکارچیان عمیقاً ناخوشایند فرانسوی که توسط شکارچی سلاخی شده اند، جانور را به دامی در جنگل تاریک می کشاند. او آن را با استفاده از ترکیبی از دانش خود از محیط، سلاح هایی که جمع آوری کرده است (از جمله یک تپانچه سنگ چخماق آشنا با حکاکی “رافائل آدولینی ۱۷۱۵” — در ادامه در مورد آن بیشتر خواهد شد) و فناوری خود Predator می کشد.

او پوشیده از خون سبز درخشان بیگانه، سر بریده آن را به اردوگاه می آورد و به عنوان یک شکارچی توسط قبیله اش مفتخر می شود. این منعکس کننده سکانسی است که در آن برادرش تابه (داکوتا بیورز) این کار را با شیر در اوایل فیلم انجام داد، پس از اینکه او موفق نشد. نارو با کشتن شکارچی که جان Taabe را گرفت، ثابت کرد که بزرگترین شرور قبیله است.

و اونها برای همیشه با خوشی کنار هم زندگی کردند. بجز…

انتقام درنده؟

ما یک خلاصه انیمیشن فوق العاده جالب از رویدادهای فیلم در قسمت اول تیتراژ با یک چروک اضافی دریافت می کنیم. تصویر نهایی نشان می‌دهد که یک کشتی Predator از ابرهای طوفانی بر فراز اردوگاه نارو بیرون می‌آید و به این معنی است که بیگانگان دوباره حمله کرده‌اند. چیزی که به نظر نمی رسد برای Predators ورزشی باشد — شما بچه ها را از دست دادید، به خانه بروید.

در حالی که نارو پشت درختی در Prey پنهان می شود، یک شکارچی در پس زمینه خم می شود

نارو ممکن است دوباره با شکارچیان روبرو شده باشد.

استودیوهای قرن بیستم

مشخص نیست این وقایع چگونه رخ داده اند – شاید ما در یک عاقبت زمانی متوجه شویم – یا چه زمانی رخ داده اند. این احتمال وجود دارد که آنها نارو را در آرامش ترک کرده باشند و این تصویر استعاره ای است از شکارهای بعدی که شامل انسان ها می شود، زیرا Predator اصلی و دنباله های آن نشان می دهد که بیگانگان به نوعی وسواس زیادی برای نبرد با ما دارند.

اگرچه این ممکن است آرزویی باشد، زیرا تپانچه سنگ چخماق نارو از شکارچی متخلف فرانسوی رافائل (بنت تیلور) به ما سرنخی می دهد. زمانی که او به کمپ بازمی‌گردد، کمربند اوست، اما طرفداران می‌دانند که بعداً در سریال نشان داده می‌شود.

رافائل آدولینی ۱۷۱۵

در Predator 2، که در سال ۱۹۹۷ اتفاق می افتد، ستوان LAPD مایک هریگان (دنی گلاور) و شکارچی اصلی – معروف به شهر شکارچی – بر روی یکی از کشتی های بیگانگان می جنگند. پس از پیروزی انسان، دسته‌ای از شکارچیان دیگر دکلره می‌کنند و به نظر می‌رسند که آماده کشتن او هستند.

در عوض، یکی از آنها هدیه ای به او پرت می کند – تپانچه سنگ چخماق ۲۸۲ ساله رافائل.

درنده به هاریگان حیرت زده غرغر می کند: «بگیر».

حداقل، این ثابت می کند که Predators این اسلحه را در مقطعی در سال های میانی پس گرفتند. آنها می‌توانستند نارو را بکشند (زیرا تصویر تیتراژ نشان می‌دهد که دوباره به او حمله کرده‌اند)، با او متحد شوند (انسان‌ها توسط Predators در کمیک‌های Alien vs.

Prey ظاهراً وقایع کمیک Predator: 1718 در سال ۱۹۹۶ را بازنویسی می‌کند که در آن یکی از بیگانگان با یک کاپیتان دزدان دریایی متحد می‌شود تا با خدمه شورشی خود بجنگند. رافائل فیلم، تنها شکارچی فرانسوی که مانند یک کیسه خاک عمل نمی کند، احتمالاً کسی است که نامش روی اسلحه حک شده است.

کمیک های بیگانه علیه شکارچی در ابتدا توسط دارک هورس منتشر شد، اما پس از اینکه کمپانی مادر دیزنی حقوق بیگانه و درنده را پس از سلب حقوق بیگانه و شکارچی، مجوز آن به مارول منتقل شد. خرید فاکس در سال ۲۰۱۹. آنها در حال حاضر برای خواندن دیجیتالی در دسترس نیستند، اما مارول ممکن است آنها را مانند کمیک های Star Wars از Dark Horse دوباره منتشر کند.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher