ج. اکتبر 7th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از رسانه عصر فناوری

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

فیلم جدید Predator با عنوان طعمه، Hulu را پخش کرد و — شگفت آور — بهترین فیلم Predator اکران شده در آن است سال ها.

به جای آن، ما فکر کردیم که ممکن است زمان خوبی برای رتبه بندی هر فیلم Predator، از بدترین تا بهترین باشد. و بله، ما فیلم های بیگانگان در برابر شکارچی را نیز شامل خواهیم شد. از این بابت متاسفم.

شروع کنیم…

فاکس قرن بیستم

7. بیگانگان در برابر درنده: رکوئیم

اینجا جای تعجب نیست فیلم Aliens vs. Predator: Requiem با وجود فروش گیج کننده 130 میلیون دلاری در گیشه، فیلم بدی است. نه حتی یک فیلم بد و خوب، یک فیلم بد. طرح داستان کاملاً نامنسجم است، شخصیت ها دو بعدی هستند و کاملاً اشتباه می شود که چرا Predator به عنوان یک سریال و یک مصنوع فرهنگی برای بسیاری از مردم اهمیت زیادی دارد.

بیگانگان در برابر شکارچی: رکوئیم با خشونت بسیار احمقانه و بازی های ویدیویی همراه است، اما در تنش شدیدی که Predator به آن مشهور است، کم است. وحشتناک.

فاکس قرن بیستم

ستارگان باید برای The Predator در یک راستا قرار می گرفتند.

شین بلک، که در فیلم اصلی سال 1987 بازی کرد (و ظاهراً به بازنویسی‌های سر صحنه کمک کرد) این ریبوت سال 2018 را برعهده داشت. با توجه به میراث بلک – او برخی از بهترین فیلم‌های اکشن تمام دوران را در Lethal Weapon نوشته است و فیلم‌های کلاسیک اخیری مانند The Nice Guys و Kiss Kiss Bang Bang را کارگردانی کرده است – انتظار بیشتری از The Predator داشتیم. متأسفانه، به نظر می رسید که او وظیفه را اشتباه متوجه شده است.

شبیه بیگانگان در برابر غارتگر: رکوئیم، The Predator احساس ناهماهنگی می‌کند، و بیشتر به تمسخرهای فیلم‌های اکشن اهمیت می‌دهد تا ساختن چیزی به اندازه فیلم کلاسیک اصلی.

فاکس قرن بیستم

این همان فیلمی است که هرگز نباید کار می کرد، اما به نوعی انجام داد?

بیگانه در برابر شکارچی به اندازه کافی حماقت به سبک بازی های ویدیویی را نشان می دهد. با توجه به این واقعیت که پل دبلیو اس اندرسون کارگردانی آن را بر عهده داشت، مردی که پشت سر یک فیلم باورنکردنی قرار داشت نه اقتباس های فیلم بازی های ویدیویی، که بسیار منطقی است.

بیگانه علیه شکارچی انرژی زیادی را به همراه دارد که در سری فیلم های Resident Evil او دیده شده است. فقط وحشی، و احمقانه اما سرگرم کننده.

فاکس قرن بیستم

Predator 2 پس از انتشار با استقبال ضعیفی روبرو شد، اما با گذشت زمان، به دلیل نوسانات بزرگ، هرچند کمی عجیب و غریب، مورد استقبال قرار گرفت.

Predator 2 داستان را از جنگل خارج کرد و به داخل شهر برد، اما همچنین با یک داستان فرعی عجیب و غریب، شبیه به Robocop و خرید و فروش مواد مخدر، داستان را درگیر کرد. با اجرای بسیار باحال دنی گلاور و اوه… گری بوزی، آن را بالا برده است. من شخصاً از طرفداران پر و پا قرص پایانی هستم که شخصیت دنی گلاور را برای نبرد نهایی به کشتی Predator می برد.

فاکس قرن بیستم

افرادی که این لیست را می خوانند ممکن است به این موقعیت نگاه کنند و تصور کنند که من از Prey لذت نمی برم. مسئله این نیست. طعمه فیلم بسیار خوبی با عناصر بسیار عالی است.

من عاشق نقوش تکراری هستم، روشی که با رابطه بین شکارچیان و طعمه ها بازی می کند. طعمه همچنین یک فیلم زیبا است که در منظره‌ای اتفاق می‌افتد که کمی متفاوت از آنچه قبلاً آمده است. من همچنین عاشق ایده کشیدن یک Assassin’s Creed با سری Predator هستم که هر کدام را در دوره ای کاملا متفاوت از تاریخ قرار می دهد.

اما من چند نکته جزئی دارم.

عمدتا در اطراف CGI. تاریخ بسیار وحشتناکی خواهد داشت و در برخی موارد از قبل بد به نظر می رسد. بدتر از آن، به نظر می رسد عکس های CGI وجود داشته باشد که با جلوه های عملی بسیار موثرتر بوده است.

با این حال، Prey به راحتی بهترین فیلم Predator در چند سال اخیر است.

اسکرین شات Fox/YouTube/CNET قرن بیستم

من می خواهم از قبل بگویم که بین Prey و Predators برای رتبه 2 در این لیست بسیار نزدیک بود.

در اینجا دلایل من برای برتری Predators از Prey آورده شده است.

  • طعمه به تازگی بیرون آمده است و مقداری سوگیری اخیر وجود دارد. داشتن یک فیلم خوب و جدید Predator برای تماشا، احساس بسیار خوبی دارد.
  • Predators در واقع بسیار خوب است. آدرین برودی سرخورده را در یک اجرای قهرمان واقعا جالب و کمی متفاوت نشان می دهد. در واقع، کل بازیگران – که توفر گریس، آلیس براگا و لارنس فیشبورن را در آن حضور دارند – واقعا قانع کننده هستند.
  • من کل محیط Predators را دوست دارم. بازیگران به جای بازدید از زمین، اساساً گروهی از انسان‌ها هستند که ربوده شده و در یک ذخیره‌گاه شکار در سیاره مادری Predator قرار می‌گیرند. ایده جالبی است و به خوبی اجرا شده است.
  • فیلم تاریک و احشایی است به شیوه ای کم بیان که من را به یاد فیلم اصلی می اندازد. Prey کاری مشابه انجام می دهد، اما Predators با مجموعه ای از ایده های خود می آید و جهان را به روش های جالبی گسترش می دهد.

من از طرفداران پردیتور هستم. افراد بیشتری باید آن را تماشا کنند.

عکس توسط Sunset Boulevard/Corbis از طریق Getty Images

ببین این خیلی واضحه Predator نه تنها بهترین فیلم Predator است، بلکه می توان گفت بهترین است فیلم اکشن تا حالا ساخنه شده. مطمئناً مورد علاقه من است.

فقط این نیست که Predator یک فیلم اکشن لاغر و فوق‌العاده فشرده با چربی صفر است، بلکه نمادین و کاملاً بازیگران است. من می توانم استدلال کنم که این فیلم همچنین دارای موثرترین عملکرد قهرمان اکشن آرنولد شوارتزنگر است.

قاب به فریم، من Predator را در برابر هر فیلم اکشنی که تا به حال ساخته شده است قرار می دهم. این یک تمرین زیبا و کاملاً اجرا شده در کلاستروفوبیا آموزش داده شده است. هر ضرب و شتم، هر پیچش طرح کاملاً زمان بندی شده است. همین حالا آن را تماشا کنید — این یک روز هم کهنه نشده است.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.