ج. اکتبر 7th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از رسانه عصر فناوری

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

این داستان بخشی از راهنمای هدیه، مجموعه ما در طول سال از بهترین ایده های هدیه.

هزاران چیز وجود دارد که به دانش‌آموزان سال اولی گفته می‌شود که حتماً باید قبل از شروع دانشگاه بخرند: کتاب‌های درسی، اثاثیه خوابگاه، لپ تاپ ها و دستگاه های دیگر، و بیشتر. در حالی که این موارد ممکن است انتقال به کالج را کمی آسان‌تر کند، برخی از الزامات دیجیتالی وجود دارد که اغلب فهرست بسته بندی استاندارد کالج شما را تشکیل نمی‌دهند.

بر اساس تجربه کالج خودم، و با کمک برخی از جمع سپاری غیررسمی در Slack، اینها برنامه هایی هستند که به شما کمک می کنند در طول سال تحصیلی آماده و موفق باشید. و به روش واقعی کالج، همه آنها برای دانلود رایگان هستند و به دانش آموزان کمک می کنند در زمان و هزینه صرفه جویی کنند.

تیلور مارتین/CNET

تقویم گوگل

یا یک تقویم دیجیتال یا برنامه ریز دیگر

داشتن یک تقویم یا برنامه ریز قابل اعتماد برای همه دانشجویان یک ضرورت مطلق است. همیشه اتفاقات زیادی وجود دارد، به خصوص در چند هفته اول ترم، و شما به روشی برای سازماندهی برنامه کلاس، تاریخ مقرر، جلسات باشگاه و سایر رویدادها نیاز دارید. پس از سال‌ها استفاده از برنامه‌ریز کاغذ، سرانجام سال گذشته به تقویم گوگل تبدیل شدم و از آن زمان به گذشته نگاه نکرده‌ام. Google Calendar برنامه ترجیحی من است زیرا دسترسی به آن از چندین دستگاه آسان است، می توان آن را با رنگ هماهنگ کرد و استفاده و به روز رسانی آن ساده است.

جیمز مارتین / CNET

برنامه های بودجه بندی

برای مدیریت پول

اگر این اولین باری است که دور از خانه زندگی می کنید یا امور مالی خود را مدیریت می کنید، برای برنامه ریزی تصمیمات مالی خود به یک برنامه بودجه نیاز دارید. حتی پس از پرداخت شهریه و خرید کتاب های درسی، هزینه های دیگری وجود دارد که می خواهید برای آن برنامه ریزی کنید. برخی از بانک ها خدمات بودجه بندی قابل تنظیمی را ارائه می دهند، اما برنامه های دیگر مانند Mint برای همه کار می کند. CNET لیستی از بهترین برنامه های بودجه بندی برای سال 2022 را برای کمک به شروع کار شما گردآوری کرده است.

سارا تیو/CNET

اپلیکیشن تخفیف دانشجویی Unidays

برای پس انداز دانشجویی

اگر یک چیز وجود داشته باشد که همه دانشجویان می توانند قدردانی کنند، آن یک تخفیف است. Unidays معاملات مختلف، کدهای تبلیغاتی و پس انداز را در صدها برند به صورت آنلاین و در فروشگاه جمع آوری می کند. پس انداز برای هر کسی که ایمیل دانشجویی داشته باشد در دسترس است.

سارا تیو/CNET

ونمو

برای ارسال و دریافت پرداخت

داشتن یک حساب Venmo برای تقسیم صورتحساب ها و هزینه ها با دوستان کاملاً ضروری است. به خصوص اگر خارج از دانشگاه زندگی می کنید، به یک روش بدون پول نقد و مطمئن برای ارسال پرداخت ها به افرادی که با آنها زندگی می کنید نیاز دارید. یک حساب کاربری را از قبل راه اندازی و ایمن کنید تا بعداً کمتر دچار سردرد شوید.

پاتریک هالند/CNET

تایمر بهره وری Pomodoro Focus

برای عادات مطالعه بهتر

انتقال از بار دوره دبیرستان به الزامات کالج می تواند دشوار باشد. داشتن یک تایمر بهره وری دیجیتال می تواند به دانش آموزان در بهبود عادات مطالعه کمک کند. تایمر فوکوس Pomodoro برای iOS از روش مدیریت زمان Pomodoro پیروی می کند، با تایمرهای 25 دقیقه ای برای کار متمرکز و پس از آن یک استراحت 5 دقیقه ای. پس از چهار ست، استراحت طولانی تری برای تنظیم مجدد تمرکز ذهنی خود خواهید داشت. این برنامه خاص زمان مطالعه شما را ردیابی می‌کند و انواع ضبط‌های نویز سفید را برای کمک به تمرکز شما ارائه می‌دهد.

سارا تیو/CNET

GroupMe

برای ارتباطات کلاسی

GroupMe یک پلت فرم پیام رسانی جایگزین است که بسیاری از کلاس های کالج از آن برای ایجاد چت گروهی استفاده می کنند. اغلب در ابتدای ترم، یک دانشجو یک چت برای کل کلاس ایجاد می کند و پیوندی را ایمیل می کند که به طور خودکار کاربران از قبل موجود GroupMe را به چت اضافه می کند. این یک راه عالی برای همراهی با همکلاسی ها بدون ارائه شماره تلفن شخصی است. همچنین دارای یک عملکرد بی‌صدا مفید برای چت‌های گروهی کلاس است که می‌تواند اعلان‌های سنگین را دریافت کند.

جیمز مارتین / CNET

برنامه های حمل و نقل: Uber/Lyft

برای گردش در شهر

پیدا کردن راه خود در اطراف یک دانشگاه و شهر جدید می تواند دلهره آور باشد. ایده خوبی است که قبل از شروع مدرسه یک حساب Uber یا Lyft راه اندازی کنید، بنابراین هر زمان که به آن نیاز داشتید آماده است تا از آن استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که بسیاری از کالج ها نقشه های پردیس دیجیتالی دارند که می توانید از طریق یک برنامه مبتنی بر وب دانشگاه یا یک برنامه سنتی دریافت کنید. اینها نسبت به اپل یا Google Maps دقیق‌تر هستند و نقاط عطف و جهت بهتری دارند. برخی از شهرها نیز برنامه های اختصاصی برای مسیرهای اتوبوس شهر یا دانشگاه دارند — TransLoc یکی از محبوب ترین هاست.

کاتلین چدراوی/CNET

هر روز 1 ثانیه

برای گرفتن زندگی روزمره

خیلی کلیشه ای است که می گوییم، اما متاسفانه درست است: دانشگاه به سرعت می گذرد. 1 Second Everyday از شما می خواهد که هر روز یک ویدیوی 1 ثانیه ای بگیرید، سپس در پایان هر سال فیلمی از تمام روزهای شما ایجاد می کند. این یک راه آسان و سرگرم کننده برای به تصویر کشیدن تجربه کالج است، حتی روزهایی که ضبط آن خیلی پیش پا افتاده به نظر می رسد. الان حدود شش ماه است که این کار را انجام می‌دهم، و این یک راه عالی برای قدردانی از تمام لحظات خوب و کوچک زندگی است.

توصیه های بیشتر برای بازگشت به مدرسه

هدیه عالی را پیدا کنید

همهزیر 10 دلارزیر 20 دلارزیر 50 دلارزیر 100 دلارزیر 250 دلار

همهمادرانپدرانپدربزرگ و مادربزرگتناسب انداممسافراننوجوانانقبل از نوجوانیفن آوریبازیغذاخوری هارومانتیکجواهر سازیخانهبچه ها

107 نتایج

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.