چ. اکتبر 5th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

با توجه به اینکه بسیاری از ثروت ثروتمندترین مرد جهان به سهام شرکت خودروهای الکتریکی او گره خورده است، تسلا بخشی از معامله ای است که ایلان به دلایلی بیش از چند احضاریه دیگر نمی خواهد انجام دهد. شش پرونده SEC (1، 2، 3، 4، 5، 6) نشان داد که ایلان ماسک سهام بیشتری از تسلا را طی چند روز گذشته فروخته است، که با توجه به تعجب آور است. توییت ماسک پس از فروش 8.4 میلیارد دلاری او در ماه آوریل، گفت: “بعد از امروز فروش دیگری برای TSLA برنامه ریزی نشده است.”

ساویر مریت، سرمایه گذار تسلا توییت کرد شمارشی از فعالیت های ماسک بین 5 تا 9 آگوست، نشان می دهد که او 7,924,107 سهم به ارزش حدود 6.9 میلیارد دلار را فروخته است. درست قبل از ساعت 11 شب به وقت شرقی، ایلان در توییتر پاسخ داد، با اشاره به محاکمه در شرف وقوع علیه توییتر به عنوان توضیحی برای طرح جدید.

ماسک این سهام را در اوایل سال جاری فروخت تا به تامین مالی خرید توییتر کمک کند، و اکنون که او تلاش می کند از این توافق خارج شود، آنها در دادگاه دلاور از 17 اکتبر شروع به مبارزه خواهند کرد. پاراگ آگراوال، مدیر عامل توییتر، طعمه چالش ایلان برای یک بحث عمومی را نمی پذیرد، به علاوه هیچ خبری از توافق در انتظار وجود ندارد. ماسک اکنون می‌گوید که دلیلی برای آماده شدن برای «رویداد (امیدوارم بعید) که توییتر مجبور به بستن این قرارداد *و* برخی شرکای سهام نمی‌شود، دارد. ماسک گفت، اگر این اتفاق بیفتد، او تلاش می کند از فروش اضطراری سهام تسلا جلوگیری کند.

اینکه سرمایه گذاران دقیقاً چه واکنشی نسبت به این خبر نشان می دهند که ماسک (دوباره) فروش خود را تمام کرده است، مشخص نیست. با این حال، قیمت سهام تسلا در حدود 850 دلار در معاملات پس از ساعت ثابت ماند. دن آیوز، تحلیلگر Wedbush توییت هاماسک سهام TSLA را می فروشد پس از اینکه گفت که دیگر هیچ فروش دیگری باعث می شود خیابان بر احتمال وقوع معامله توییتر تمرکز کند و ماسک بخش نقدی را آماده کند… این فروش سهام باعث ایجاد گفتگوهای زیادی در خیابان برای گاوها/خرس ها در صبح خواهد شد. “

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، بر اساس گزارشی که منتشر شده …رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.