پ. سپتامبر 29th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از رسانه عصر فناوری

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

اگر از برنامه اندروید Discord استفاده کرده اید، احتمالاً از سرعت به روز رسانی به دستگاه خود ناامید شده اید. احتمالاً هنگام انتشار به‌روزرسانی پیامی دیده‌اید که می‌خواند:پشتیبانی اندروید به زودیدر حالی که کاربران iOS و دسکتاپ از ویژگی های جدید لذت می برند.

Discord یک به‌روزرسانی بزرگ را در تاریخ 1 آگوست اعلام کرد اندروید چارچوب توسعه برنامه پس از اینکه Discord برنامه را با استفاده از چارچوب توسعه React Native بازسازی کرد، کاربران باید پس از انتشار به‌روزرسانی خودکار در هفته‌های آتی، انتظار پیشرفت‌های قابل توجهی در برنامه داشته باشند.

این فریم ورک توسط متا توسعه داده شده است و برای تقویت برنامه های اندروید و iOS مانند فیس بوک و بلومبرگ استفاده شده است. چیزی که این فریم ورک را خاص می‌کند این است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بدون تلاش اضافی روی پلتفرم‌ها کار کنند و در زمان و انرژی صرفه‌جویی کنند.

این بدان معناست که کاربران اندروید باید تقریباً با همان سرعت کاربران iOS و دسکتاپ شروع به دریافت به روز رسانی کنند.

جزئیات طراحی در پلتفرم های مختلف یکنواخت تر خواهند بود، اما همچنان منحصر به فرد خواهند بود. به عنوان مثال، پس از اینکه کاربران اندرویدی جدید برنامه را دانلود کردند، با فونت بزرگتری که شبیه به فونت برنامه iOS است مواجه خواهند شد. کاربران فعلی این گزینه را خواهند داشت که فونت را در تنظیمات Discord تغییر دهند.

روند توسعه جدید همچنین به این معنی است که کاربران اندروید باید به‌روزرسانی‌های مکرر را دریافت کنند. قبل از به‌روزرسانی، تیم‌های Discord باید پایگاه‌های کد متفاوتی را برای دستگاه‌های مختلف حفظ کنند، اما فرآیند توسعه جدید کار را یکپارچه می‌کند. از آنجایی که تیم‌ها پایگاه‌های کد کمتری برای نگهداری خواهند داشت، می‌توانند هر گونه رفع اشکال یا به‌روزرسانی‌های دیگر را به موقع‌تر برطرف کنند.

اگر کاربر اندروید هستید و برنامه Discord را ندارید، می توانید آن را از فروشگاه Google Play دانلود کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اندروید، به ادامه مطلب مراجعه کنید چگونه کوکی ها و کش اندروید خود را پاک کنیم، تنظیماتی که باید تغییر دهید تا بیشترین بهره را از Pixel 6 خود ببرید و آنچه در مورد Pixel 7 آینده می دانیم.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

اندروید بالاخره پاسخی به iMessage Envy دارد

8:43

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبععصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.