پ. سپتامبر 29th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

سریال پخش بزرگ از مارول و جنگ ستارگان همه سرفصل‌ها را به خود اختصاص دهد، اما از زمان آغاز به کار، دیزنی پلاس نیز کم کم تبدیل به یک سرویس پر از انیمیشن‌های کوتاه شده است. آنها… در کیفیت متفاوت هستند. برخی از آنها نمونه های بی شرمانه ای از هم افزایی برند هستند، مانند زمانی که لوکی یا بیلی آیلیش هر بار چند دقیقه دردناک با سیمپسون ها معاشرت می کنند. اما اگر کمی عمیق‌تر بگردید، چیزهای فوق‌العاده‌ای وجود دارد، از جمله چند شورت میکی موس به سبک کلاسیک، ظاهری تازه جنگ ستارگان، و یک سریال شگفت انگیز شیرین در مورد Baymax از قهرمان بزرگ 6. اکنون، می توانید اضافه کنید من گروت هستم به لیست کوتاه شلوارک.

این سریال در نگاهی به گذشته اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. از زمانی که گروت (با صدای وین دیزل، مثل همیشه) به کودک تبدیل شد، او نقش برجسته کمیک سبک مینیون در دنیای مارول بوده است. حضور گروت در حال حاضر اغلب به‌عنوان مجموعه‌ای از انیمیشن‌های کوتاه وجود دارد که به طور مماس با آن مرتبط هستند نگهبانان کهکشان فیلمی که او در آن حضور دارد. چرا آن ها را به شورت های مستقل تبدیل نمی کنیم؟ من گروت هستم بسیار مختصر است هر قسمت فقط چند دقیقه طول می کشد و کل آن حدود 20 دقیقه طول می کشد. این اساساً به اندازه یک صحنه پس از اعتبار در MCU است.

اما در اینجا به خوبی کار می‌کند – این حیله به اندازه‌ای دوام نمی‌آورد که از استقبالش بیشتر بماند. تنوع شگفت انگیزی نیز وجود دارد. یک فیلم کوتاه حس یک داستان ترسناک علمی-تخیلی را دارد، در حالی که دیگری مشتمل بر مشت با درخت بونسای است. همه اینها بسیار احمقانه و بی اهمیت است، و کمدی اسلپ استیک حول گرایش گروت به 1) ناراحت شدن به خاطر کوچکترین ناراحتی ها و 2) انتخاب های بسیار بد ساخته شده است. چیز زیادی برای گفتن در مورد آن وجود ندارد به جز اینکه سرگرم کننده و مسخره است و به طور خاص برای آن دسته از افرادی که عاشق دیدن رقص گروت کوچک در گلدان گل در فیلم های لایو اکشن هستند جذاب خواهد بود. صحنه ای وجود دارد که او روی یک صابون موج سواری می کند.

من گروت هستم سریالی نیست که شما را وادار به ثبت نام در یک سرویس پخش جدید کند. اما این باعث می‌شود که آرزو کنیم کاش آزمایش‌های بیشتری روی این پلتفرم‌ها می‌دیدیم. بودجه کلان نشان می دهد مانند لوکی یا اوبی وان عالی هستند – اشتباه نکنید. اما بدون یک برنامه تلویزیونی سنتی که به آن پایبند باشم، دوست دارم چیزهای غیرعادی بیشتری از این قبیل ببینم من گروت هستم، به ویژه با توجه به اینکه همه این جهان های خیالی چقدر گسترده هستند. این بخشی از دلیل لذت بردن من است چه می شود اگر…؟ خیلی زیاد. فقط حس متفاوتی داشت

این ممکن است در حال حاضر اتفاق افتاده باشد، حداقل تا حدی، با توجه به مجموعه نسبتا قابل توجهی از سری انیمیشن های مارول که برای دیزنی پلاس در دست ساخت هستند. برخی با پر کردن جزئیات دست نخورده از فیلم‌ها و نمایش‌های لایو اکشن، قانون MCU را گسترش می‌دهند. اما امیدواریم حداقل تعداد کمی از آنها به اندازه تماشای گروت در حال استراحت در جکوزی ضروری باشند.

من گروت هستم در 10 آگوست در دیزنی پلاس پخش می شود.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.