پ. سپتامبر 29th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

آیا زمانی که Canon EOS R5 قابل اعتماد خود را در دست می گیرید از آن متنفر نیستید، فقط متوجه می شوید که در واقع یک ترانسفورماتور اب زیرکاه است؟ خوب خبر بد، زیرا این آینده کابوس وار توسط TFormers در واقع به لطف همکاری تاکارا تامی (شرکت ژاپنی سازنده اسباب‌بازی‌های ترانسفورمرز) و کانن (شرکت ژاپنی پشت… خوب شما این ایده را دریافت کردید) در واقع به واقعیت تبدیل می‌شود.

این همکاری منجر به ایجاد یک جفت مجسمه ترانسفورماتور شده است که می توانند به دوربین های بدون آینه کانن با ظاهری شگفت انگیز واقع گرایانه تبدیل شوند. من می گویم “به طرز شگفت انگیزی واقع گرایانه” زیرا در نگاه اول به نوعی اینها را با دوربین های کاربردی اشتباه گرفتم. اما در صورتی که از قیمت 19800 ین (حدود 147 دلار) آنها مشخص نبود، آنها کپی های غیر کاربردی هستند که فقط 80 درصد از اندازه واقعی هستند. (با توجه به اینکه تاکارا تامی قبلاً اسباب‌بازی‌های ترانسفورماتور با پخش کننده MP3 را تولید کرده بود، این ایده که می‌تواند یک دوربین کارآمد باشد، چندان عجیب نیست).


یک Decepticon، با دوربین مینیاتوری خودش.
تصویر: تاکارا تامی


در حالت دوربین.
تصویر: تاکارا تامی


جزئیات شگفت انگیز پشت دوربین.
تصویر: تاکارا تامی


Optimus Prime، با استفاده از یک لنز به عنوان محافظ.
تصویر: تاکارا تامی

احتمالاً جزئیات مورد علاقه من درپوش لنز است که در هر دو مورد تبدیل به سپرهایی برای استفاده از ترانسفورماتورها می شود. اما نکته دوم، دوربین‌های مینیاتوری است که هر دو مجسمه در برخی از تصاویر تبلیغاتی به نظر می‌رسند، که افزوده‌ای جالب احمقانه است. یک مجسمه بر اساس Optimus Prime ساخته شده است، در حالی که دیگری Decepticon Refraktor است.

هر دو Transformers قرار است سال آینده در ژاپن در 25 فوریه اکران شوند و TFW2005 گزارش می دهد که پیش سفارش ها از هم اکنون تا 28 سپتامبر باز است. مشخص نیست که آیا آنها شاهد انتشار جهانی خواهند بود یا خیر.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، با توجه به اینکه بسیاری از …

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.