چ. اکتبر 5th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

قوطی های رنگ خود را جمع کنید، ماهی مرکب. با Splatoon 3 درست در گوشه و کنار، نینتندو عمیق‌ترین نگاهی را منتشر کرد که از نزدیک‌ترین چیز به یک ورزش الکترونیکی که این شرکت هنوز به آن اهمیت می‌دهد، چه انتظاری باید داشت. (متاسف، درهم کوبیدن.) ارائه 30 دقیقه ای سرپوشیده (این یک شوخی رنگی است!) همه چیز از سلاح های جدید گرفته تا مراحل جدید و حتی یک نقشه راه تقریبی برای به روز رسانی محتوا پس از راه اندازی ارائه شده است. مستقر شوید – جوهر زیادی برای ریختن وجود دارد.

همانطور که نینتندو قبلاً فاش کرده بود، Splatoon 3 در Splatsville، شهری گسترده که در صحرای خشک Splatlands واقع شده است. در آنجا، مرکب‌ها و اکتولینگ‌ها می‌پیچند، می‌چرخند، و در غیر این صورت، در حالی که برای پاشیدن رنگ در مراحل مختلف مبارزه می‌کنند، انواع صداهای غرق درشت ایجاد می‌کنند. Splatoon 3 دارای تعدادی سلاح جدید است که برای کمک به این جنگ رنگی طولانی مدت طراحی شده است. سلاح‌های کمان‌مانندی به نام ریسمان‌ها در بازی جدید هستند که رنگ را در فواصل کوتاه می‌پاشند و یک برف پاک کن اسپلاتانا، یک برف پاک کن شیشه جلو که به صورت یک شمشیر ظاهر می‌شود و به شما امکان می‌دهد رنگ را در قوس‌های پهن پرتاب کنید.

اسکرین شات از Splatoon 3 که دارای سلاح برف پاک کن splatana است که توسط یک octoling با موهای شاخک سبز استفاده می شود که برف پاک کن خودرو است که قوس های گسترده ای از رنگ زرد را پر می کند.

تصویر: نینتندو

بچه های ماهی مرکب کارهای زیادی برای انجام دادن در اسپلاتسویل خواهند داشت. بازگشت با Splatoon 3 حالت های بازی خواهد بود که در گذشته دوست داشتید جوخه بازی هایی مانند Turf War، Tower Control، Rainmaker، Clam Blitz و Splat Zone. بازی Salmon Run مانند حالت گروهی گروهی نیز با باس های جدید ماهی قزل آلا بازمی گردد.

وقتی بازی نمی‌کنید، می‌توانید انواع لباس‌ها را برای شخصی‌سازی شخصیت خود خریداری کنید. برخی از آیتم ها حتی دارای ویژگی های خاصی هستند که کارهایی مانند افزایش سرعت دویدن شما را انجام می دهند. به نظر نمی رسد قفل آنها از طریق تراکنش های کوچک باز شود، و از طریق یک شهروند خاص از Splatsville، می توانید هر ویژگی را به لباس مورد علاقه خود اضافه کنید.

Splatoon 3 همچنین به شما این امکان را می دهد که بدون ریختن حتی یک قطره رنگ، درگیر جنگ چمن باشید. جدیدترین بازی این بازی یک مینی بازی عرشه سازی به نام Table Turf Battle است. در Table Turf Battle، می توانید بیش از 150 کارت جمع آوری کنید که نشان دهنده سلاح های مختلف موجود در آن است Splatoon 3. شما کارت ها را در میدان نبرد مستقر می کنید و سعی می کنید تا جایی که ممکن است با رنگ خود بیشتر عرصه را در اختیار بگیرید. جزئیات مربوط به Table Turf Battle هنوز یک رمز و راز است، اما شما می توانید ساکنان Splatsville را برای کسب پاداش به چالش بکشید.

Splatfest، جوخهرویداد چند نفره آنلاین تکرارشونده، همچنین با یک تیم پخش جدید به نام Deep Cut بازمی‌گردد. این بار، به جای داشتن تنها دو تیم رنگی برای انتخاب، سه تیم وجود دارد، با یک مسابقه سه رنگ Turf War برای حل و فصل نتایج Splatfest. قبل از راه اندازی در 9 سپتامبر، بازیکنان می توانند نسخه ی نمایشی آن را دانلود کنند Splatoon 3 پیش از راه اندازی ویژه Splatfest که در 27 آگوست برگزار می شود.

به نظر می رسد نینتندو برنامه های بزرگی برای آن دارد Splatoon 3. انتظار می‌رود این بازی پس از عرضه، با به‌روزرسانی‌های محتوای رایگان که شامل لوازم آرایشی جدید هر سه ماه یکبار به مدت دو سال و با سلاح‌های جدید اضافه شده در همان زمان به‌روزرسانی شود. همچنین از توسعه‌دهی‌های DLC پولی بزرگ نیز خبر داده است، اما هنوز هیچ صحبتی در مورد زمان انتشار اولین نسخه وجود ندارد.

Splatoon 3 به نظر شلوغ ترین بازی این سری است. در 9 سپتامبر بر روی نینتندو سوییچ عرضه می شود.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.