ج. اکتبر 7th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از رسانه عصر فناوری


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

در حالی که گلکسی زد فلیپ 4 و Z Fold 4 جدیدترین گوشی های تاشو سامسونگ، سال گذشته هستند گلکسی زد فلیپ 3 و هدف از قیمت پایین تر آن، ربودن برخی از جذابیت های براق گوشی های جدیدتر است. سامسونگ قصد دارد Z Flip 3 را حفظ کند و قیمت آن را 100 دلار کاهش دهد و آن را به 900 دلار (899 پوند) کاهش دهد. را گلکسی زد فولد 3از سوی دیگر، متوقف خواهد شد.

این افت قیمت در رویداد Unpacked سامسونگ در روز چهارشنبه و در کنار اعلامیه‌هایی برای Galaxy Buds 2 Pro فاش شد. گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو، همه آنها در 26 آگوست به فروش می رسند.

هنگامی که گلکسی زد فلیپ 3 در سال 2021 عرضه شد، به نقطه خوبی رسید که قیمت، ویژگی های برتر و دوام را بهبود بخشید. این واقعیت که سامسونگ تصمیم گرفت آن را نگه دارد تا یک سال دیگر بفروشد، خبر خوبی است. با قیمت 1000 دلار، این اولین گوشی تاشو با جذابیت رایج بود. قیمت پایین‌تر آن را برای هر کسی که کنجکاو است اما می‌خواهد کمتر بپردازد، قابل دسترس‌تر می‌کند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

بررسی گلکسی زد فلیپ 3: یک تاشو در زمان پربیننده

10:07

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، سامسونگ نسخه‌های به‌روزشده دستگاه‌های صفحه‌نمایش …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.