ج. اکتبر 7th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

این داستان بخشی از یک گروه داستان به نام

معاملات آستانه

فقط بهترین معاملات در ابزارهای مورد تایید Verge مهر تایید Verge Deals را دریافت می کنند، بنابراین اگر به دنبال معامله یا هدیه بعدی خود از خرده فروشان بزرگ مانند Amazon، Walmart، Best Buy، Target و موارد دیگر هستید، این مکانی برای بودن

در حالی که Joy-Cons نینتندو ممکن است به دلیل اندازه کوچک و شهرت بدنام برای توسعه stick drift، آفت وجود برخی از افراد باشد، آنها همچنان به عنوان کنترل کننده واقعی برای نینتندو سوییچ باقی می مانند. آنها همچنین کمی گران هستند و معمولاً برای یک جفت آنها 79.99 دلار قیمت دارند. بله، شما ارزش بیشتری از آنها دریافت می کنید زیرا می توانید آنها را تقسیم کرده و به صورت جداگانه برای بازی های دو نفره استفاده کنید، اما این معمولاً به قیمت راحتی و سازگاری محدود بازی است. خوشبختانه، امروز، می‌توانید مجموعه‌ای از جوی‌کان‌های قرمز نئون و آبی نئون کلاسیک را با قیمت بسیار تخفیف‌خورده 54.99 دلار در Adorama انتخاب کنید.

این یکی از معاملات روز آدوراما است، بنابراین قرار است فردا در ساعت 10:00 صبح ET – یا اگر خرده‌فروش مستقر در نیویورک در سایت خود به فروش برسد، زودتر منقضی می‌شود. تخفیف فوری 25 دلاری زمانی اعمال می‌شود که Joy-Cons را به سبد خرید خود اضافه می‌کنید، و کنترل‌کننده‌ها نیز باید واجد شرایط ارسال رایگان هنگام بررسی باشند.


کنترلرهای Nintendo Joy-Con (چپ / راست)

کنترل‌کننده‌های Joy-Con نینتندو در حالت دستی به کنسول متصل می‌شوند، به‌صورت بی‌سیم ترکیب می‌شوند تا یک کنترلر با اندازه کامل بسازند، یا به دو پد نیم‌اندازه تقسیم می‌شوند تا بازی چند نفره محلی آسان‌تر شود.

Joy-Cons با وجود تمام مشکلات ستایش‌شده‌اش، مقداری روش ورودی جک از همه معاملات را برای سوییچ ارائه می‌کند. آنها در حالت دستی، کنترل‌کننده‌های اصلی هستند و می‌توان از آن‌ها به صورت بی‌سیم در حالت docked با کنترل‌های سنتی یا با حرکت استفاده کرد. آنها جزء کلیدی برای یک بازی فعال هستند Ring Fit Adventureو هنگامی که در یک دستگیره نصب می شوند، برای بازی های عمیق تر مانند The Legend of Zelda: Breath of the Wild – حتی اگر در مقایسه با Switch Pro Controller رنگ پریده باشند. این معامله، به عنوان جدیدترین، به خوبی زمان بندی شده است Mario Kart 8 Deluxe آهنگ های DLC پولی به تازگی راه اندازی شده اند. زمان خوبی برای تهیه کنترلرهای بیشتر برای چند نفره محلی است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، گوگل در 15 آگوست 2022 اعلام …

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.