ج. اکتبر 7th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از رسانه عصر فناوری


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

مطمئنا، شما فقط می توانید اجازه دهید ماشین بعد از شستن آن را در آفتاب بپزید. در مورد نقاط آبی موفق باشید. اگر می خواهید از این موارد اجتناب کنید، می توانید رنگ و شیشه ماشین خود را با برخی از بهترین حوله های خشک کن ماشین خشک کنید. با اطمینان از اینکه خودرویتان بدون لکه و براق است، پس از پاک کردن آن، به خودتان لطف خواهید کرد. در زیر، ما بهترین انتخاب‌های خود را برای حوله‌های خشک‌کن ماشین در هر موردی به اشتراک می‌گذاریم بودجه، و همچنین برخی از کلیات نگهداری خودرو نکات. وقت آن است که حوله های حمام را ترک کنیم و تمیز کردن ژنده پوش پشت سر

CleanTool

باید در مورد The Absorber صحبت کنیم. این محصول حوله خشک کن بابونه مصنوعی از CleanTools است که پس از شستشوی ماشین کار فوق العاده ای انجام می دهد.

شما می‌توانید از درخت بابونه مانند یک حوله نخی برای خشک کردن دستی قسمت‌های کوچک‌تر استفاده کنید، یا می‌توانید آن را در قسمت بزرگ‌تری از ماشین – مانند سقف یا کاپوت – پخش کنید و آن را بکشید تا آب باقی‌مانده بدون علامت چرخش بمکد. در هر دو مورد، قدرت جذب پارچه بابونه یک سطح تقریباً خشک ایجاد می‌کند که قبل از اینکه خاک رس، موم یا فقط یک روز آن را صدا کنید، فقط چند دقیقه طول می‌کشد تا کاملاً پاک شود.

Absorber خشک کردن سطح ماشین شما را به یک فرآیند ساده تبدیل می کند. باید در لیست خرید شما باشد.

مگیار

نه به بابونه؟ این مشکلی نیست زیرا ما نیز عاشق حوله مگنت آب مگنت X2000 Meguiar هستیم. این یک حوله میکروفیبر سنتی است اما مانند جادو عمل می کند تا سطح ماشین شما را پس از شستن فوق العاده خشک کند. نکته جالب در مورد حوله‌های خشک کن استاندارد این است که می‌توانید آن‌ها را با ماشین لباسشویی در مواد شوینده مایع بشویید تا هر چند وقت یک‌بار آنها را از شر خاک‌ها و زباله‌ها پاک کنید. تا زمانی که سطل زباله نریزند، این یک حوله میکروفایبر است که می‌توانید برای خشک کردن ماشین خود برای مدت طولانی از آن استفاده کنید – و به خوبی کار می‌کند.

پاک کننده توانا

ما قبلاً بهترین انتخاب خود را به The Absorber داده‌ایم، اما باید به یکی از دیگر درختان بابونه خشک کن مورد علاقه‌مان عشق بورزیم: Mighty Cleaner Shammy.

این پارچه بابونه به خوبی آب را جمع می کند و رطوبت زیادی را پشت سر نمی گذارد. این شرکت همچنین محصول خود را در یک بسته دوتایی ارائه می‌کند که اگر بخواهید یک جفت از آن‌ها را برای خشک‌کنی بخواهید، آن را بهتر می‌کند. من دوست دارم به ازای هر ماشین یکی در اطراف خانه آویزان باشد.

SHSCLY

اگر بیش از یک حوله خشک کن ماشین می خواهید، در اینجا یک بسته دوتایی از حوله های عالی آورده شده است. حوله‌های خشک‌کن میکروفیبر SHSCLY نه تنها برای خشک کردن ماشین‌ها به خوبی کار می‌کنند، بلکه واقعاً بزرگ هستند: اندازه آن‌ها 29 در 33 اینچ است، بنابراین می‌توانید زمین‌های زیادی را بپوشانید. ما همچنین دوست داریم که این حوله های میکروفیبر قبل از اینکه نیاز به فشار دادن آنها داشته باشید، چقدر آب را در خود نگه می دارند.

درایو بی امان

فرض کنید یک وانت یا خودروی شاسی بلند دارید که به یک حوله میکروفیبر بسیار بزرگتر نیاز دارد. یک حوله 24 در 60 اینچی که مانند یک حرفه ای آب را از رنگ ماشین می مکد چطور؟ این حوله خشک کن خودروی Relentless Drive خواهد بود و این بسته پنج تایی احتمالاً می تواند به عنوان تمام حوله های خشک کن مورد نیاز شما باشد.

بچه های شیمیایی

این پارچه میکروفیبر کمی کوچکتر از انتخاب بالایی ما است. اما حوله Woolly Mammoth شرکت Chemical Guys قول می دهد که یک ماشین کامل را در یک شات خشک کند، و این کار را نیز می کند. به همین دلیل است که فکر می کنیم این یک انتخاب محکم به عنوان نایب قهرمان برای وسایل نقلیه بزرگ است. هیچ‌کس نمی‌خواهد هنگام خشک کردن ماشینش هزاران حوله را عوض کند، و Woolly Mammoth همه چیز را ساده نگه می‌دارد.

آمازون

این اساسی است و اشکالی ندارد. این دو بسته گل بابونه از برند Amazon Basics به عنوان خشک کن شیشه و رنگ با قیمت بسیار خوبی عمل می کند. بر اساس تجربه ما، حوله‌ها به اندازه دیگر انتخاب‌های چموزی ما قابل استفاده نیستند، اما اگر به یک گل بابونه ارزان نیاز دارید، دیگر دنبال آن نباشید.

مادران

همه افراد زیادی پول نقد برای خرج کردن حوله خشک کردن ماشین ندارند، و این کاملاً خوب است. گفتیم برای همه چیزی هست. وجود دارد: حوله خشک کن ماشین میکروفایبر بافت وافل مادرز یک انتخاب عالی به عنوان یک انتخاب ارزان برای حوله خشک کن ماشین است. دقیقاً همان کاری را که قرار است بعد از شستشوی ماشین انجام دهد، انجام می دهد، و ما نمی توانیم با این قیمت به خاطر چیزی ایراد بگیریم. بله، یکی از انتخاب‌های ما در واقع ارزان‌تر است، اما ارزش داشتن دو حوله وافل با این قیمت برای خشک کردن رنگ و شیشه باعث شد ما بخواهیم این محصول را در اینجا قرار دهیم.

مقایسه بهترین حوله خشک کن ماشین برای سال 2022

بهترین حوله خشک کن ماشین نام تجاری نام قیمت

بهترین حوله خشک کن ماشین به طور کلی

CleanTool

جذب

15 دلار

بهترین حوله خشک کن ماشین در کل (نائب قهرمان)

مگیار

آهنربای آب X2000

7 دلار

بهترین بابونه حوله خشک کن ماشین

پاک کننده توانا

حوله شمی

14 دلار

بهترین بسته حوله خشک کن ماشین

SHSCLY

حوله خشک کن میکروفایبر

30 دلار

بهترین حوله خشک کن ماشین برای ماشین های بزرگ

درایو بی امان

حوله خشک کن ماشین بزرگ

43 دلار

بهترین حوله خشک کن ماشین برای ماشین های بزرگ (نائب قهرمان)

بچه های شیمیایی

ماموت پشمالو

17 دلار

بهترین حوله خشک کن ماشین با بودجه

مادران

حوله خشک کن ماشین میکروفیبر بافت وافل

10 دلار

بهترین حوله خشک کن ماشین با بودجه (نائب قهرمان)

مبانی آمازون

خشک کردن بابونه

11 دلار

نکات کلی مراقبت از ماشین و خشک کردن

  • ماشین خود را کجا خشک کنید؟: در صورت امکان ماشین خود را در سایه خشک کنید. شستن و خشک کردن ماشین در زیر نور مستقیم خورشید می تواند این فرآیند را سخت تر کند، به خصوص اگر گرما و آفتاب لکه های آب ایجاد کند.
  • چگونه ماشین خود را بعد از شستشوی ماشین خشک کنید؟: اگر می خواهید مطمئن شوید که واقعاً ماشین خود را خشک کرده اید، حوله یا درخت بابونه را اغلب در حین حرکت، فشار دهید. اگر این کار را نکنید، به سادگی آب را پخش خواهید کرد، نه خیس کردن آن.
  • چگونه گوشه و کنار ماشین خود را خشک کنید؟: برای خشک کردن نقاط تنگ و صعب العبور پس از کارواش، نقشه حمله این است که آن شکاف ها را منفجر کنید. اگر یک توپ بادی، جاروبرقی فروشگاهی یا حتی یک دمنده برگ دارید، می توانید مناطقی را با هوا منفجر کنید تا مطمئن شوید که آب از شکاف ها خارج می شود تا از ایجاد رگه ها جلوگیری شود.
  • چگونه می توانید خشک کردن ماشین خود را آسان تر کنید؟: پس از اتمام خشک کردن ماشین خود، مورد علاقه خود را دنبال کنید واکس ماشین. یک لایه واکس با کیفیت به مهره رنگ ماشین شما کمک می کند و آب به راحتی از بین می رود.

ماشین خود را با بهترین محصولات خشک کنید

همه این انتخاب‌ها به شما اطمینان می‌دهند که یک ماشین کاملاً خشک باقی می‌مانید – نمی‌توانید اشتباه کنید. بنابراین ترجیح خود را انتخاب کنید و آن ماشین ها را تمیز نگه دارید!

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، دوچرخه برقی سری Ride1Up 700 …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.