ج. اکتبر 7th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از رسانه عصر فناوری

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

پوکمون بار دیگر با مک دونالد برای یک تبلیغ ویژه Happy Meal همکاری می کند.

برای مدت محدودی، رستوران‌های مک‌دونالدز در سرتاسر ایالات متحده غذاهای شاد با مضمون پوکمون ارائه می‌کنند. این وعده‌های غذایی در جعبه‌ای با مضمون پیکاچو بسته‌بندی می‌شوند و شامل یک بسته چهار کارتی کارت‌های معاملاتی پوکمون، یک سکه کاغذی، یک اسپینر و یک کتابچه دستورالعمل Match Battle است.

این تبلیغات تا اواسط سپتامبر در دسترس خواهد بود. می توانید اطلاعات بیشتر را در وب سایت رسمی پوکمون بخوانید.

بازی با ورق بازرگانی پوکمون همچنان در بین طرفداران و مجموعه داران محبوب است. سال گذشته، پوکمون با مک‌دونالدز برای تبلیغ مشابهی برای جشن 25 سالگی این سری همکاری کرد. کارت‌های پوکمون در آن زمان به قدری تقاضا داشتند که شرکت مجبور شد آن را به طور عمومی اعلام کند مسابقه برای چاپ کارت های بیشتر.

از آن زمان، چندین Pokemon TCG جدید منتشر شده است، از جمله اولین بسط با تم Pokemon Go. مجموعه جدیدی با عنوان Sword and Shield: Lost Origin قرار است در 9 سپتامبر عرضه شود.

اوضاع در بخش بازی های ویدیویی پوکمون نیز کند نشده است. بازی‌های Pokemon Sword and Shield در حال حاضر رویداد جدیدی را برگزار می‌کنند گریمسنارل براق. یک جفت بازی جدید پوکمون با عنوان پوکمون اسکارلت و بنفش همچنین قرار است در نوامبر امسال برای نینتندو سوییچ عرضه شود.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.