ج. اکتبر 7th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از رسانه عصر فناوری

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، امروز قانون کاهش تورم را امضا کرد و این می تواند هزاران دلار برای شما برای بهبود بهره وری انرژی خانه خود به همراه داشته باشد. این قانون تغییرات قابل توجهی در برخی از جنبه های مراقبت های بهداشتی و قوانین مالیاتی ایجاد می کند و پیش بینی می شود تا سال 2030 انتشار گازهای گلخانه ای را تا 40 درصد کاهش دهد.

یکی از راه‌هایی که IRA برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای اختصاص می‌دهد، اختصاص پول زیادی به اعتبارات مالیاتی و تخفیف برای پروژه‌های بهسازی خانه است. از ارتقاهای پر زرق و برق مانند لوازم برقی گرفته تا پیشرفت های پنهان مانند سیم کشی و عایق بندی جدید، بسیاری از صاحبان خانه های آمریکایی می توانند تا 14000 دلار برای بهبود بهره وری انرژی دریافت کنند، بدون احتساب افزایش اعتبار مالیاتی خورشیدی. مهم‌ترین تخفیف‌ها را در زیر بیان می‌کنیم.

حتی قبل از اینکه خانه خود را اصلاح کنید، می توانید در انرژی و پول خود صرفه جویی کنید. پس انداز شگفت انگیزی که می توانید بدست آورید را بررسی کنید خاموش کردن چراغ های شما، جدا کردن برخی از وسایل برقی و آب بندی پنجره های خود با آب و هوا.

لوازم برقی و بهره وری انرژی چه اهمیتی دارد؟

دو فایده اصلی برای کارآمدتر کردن خانه ها در مصرف انرژی و کارکرد آنها با برق وجود دارد: اجتناب از بدترین تغییرات آب و هوایی و صرفه جویی در هزینه.

برقی کردن خانه به معنای تعویض وسایل سوخت فسیلی با وسایلی است که با برق کار می کنند. هنگامی که کوره گاز طبیعی شما نیاز به تعویض دارد، یک پمپ حرارتی تهیه کنید. هنگامی که به یک آبگرمکن جدید نیاز دارید، از برقی بودن آن اطمینان حاصل کنید. این می تواند صدها دلار در سال صرفه جویی کندبسته به محل زندگی و مصرف انرژی شما.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

زونا خورشیدی جدید که ممکن است متوجه آن نشوید

11:13

آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده گفت، به طور مشابه، یک خانه خوب مهر و موم شده و عایق بندی شده می تواند به طور متوسط ​​15 درصد در هزینه های گرمایش و سرمایش صرفه جویی کند.

از آنجا که پرداختن به تغییرات آب و هوایی مستلزم کاهش مصرف سوخت فسیلی است، کاهش استفاده از آن در خانه گامی در این راستا است. حتی اگر برقی که استفاده می‌کنید از زغال‌سنگ، یکی از منابع انرژی فشرده کربن باشد، زیرا شرکت محلی شما منابع انرژی ارزان‌تر و سبزتر را در آینده انتخاب می‌کند، مصرف برق شما نیز به همراه آن سبز خواهد شد.

بر اساس تحلیل این لایحه توسط گروهی از سازمان ها به رهبری Zero Lab در پرینستون، پیش بینی می شود که IRA تا سال 2050 انتشار کربن آمریکا را تا 42 درصد کاهش دهد. این هنوز از هدف اعلام شده 50 درصدی تا آن زمان عقب است، اما با فرض اینکه پیش بینی محقق شود، حرکت قابل توجهی است.

IRA چه تخفیف هایی به صاحبان خانه ارائه می دهد؟

IRA برای فناوری جدید و برای آب بندی و عایق کاری خانه تخفیف هایی ارائه می دهد. در یک گروه درآمدی مشخص، می توانید 8000 دلار برای پمپ حرارتی، 1750 دلار برای آبگرمکن پمپ حرارتی و 840 دلار برای یک محدوده الکتریکی یا خشک کن لباس اجاق گاز و پمپ حرارتی برقی دریافت کنید. از آنجایی که اضافه کردن وسایل برقی سنگین ممکن است زیرساخت های الکتریکی خانه های قدیمی را تحت تاثیر قرار دهد، این صورتحساب همچنین 4000 دلار برای ارتقاء تابلو برق و تا 2500 دلار برای کارهای سیم کشی ارائه می دهد. همچنین می توانید تا 1600 دلار از هزینه عایق کاری یا آب بندی کانال هوا را پس بگیرید که کارایی سیستم گرمایش و سرمایش شما را بهبود می بخشد.

خانوارهایی که 80 تا 150 درصد از درآمد متوسط ​​یک منطقه را به دست می‌آورند، می‌توانند 50 درصد از هزینه این پروژه‌ها را تا سقف اقلام فردی و در مجموع تا 14000 دلار برگردانند. خانوارهایی که کمتر از 80 درصد درآمد متوسط ​​را دارند می توانند 100 درصد هزینه را پس بگیرند.

IRA همچنین تغییرات قابل توجهی در اعتبار مالیاتی آشناتر ایجاد می کند. بر اساس قوانین جدید، اعتبار مالیات خورشیدی فدرال برای خورشیدی مسکونی از 26 درصد به 30 درصد افزایش می یابد و تا سال 2031 قفل می شود. این اعتبار در سال 2033 به 26 درصد و در سال 2034 به 22 درصد کاهش می یابد. پیش از این، اعتبار 26 درصد بود. پیش از ناپدید شدن کامل، در سال 2023 به 22 درصد کاهش می یابد.

IRA همچنین برای 30 درصد هزینه بهبود بهره وری انرژی از جمله پنجره های جدید (600 دلار)، درها (500 دلار) و پمپ های حرارتی (2000 دلار) اعتبار مالیاتی ایجاد می کند. صاحبان خانه می توانند تا 1200 دلار در سال مالیات خود را پس بگیرند. اعتبارات برای بهره وری در همان برنامه خورشیدی کاهش می یابد.

برنامه تخفیف توسط ایالت ها اداره می شود، بنابراین مشخصات درخواست و دریافت تخفیف ممکن است متفاوت باشد و این برنامه هنوز اجرا نشده است. مهم نیست در کجا زندگی می کنید، احتمالاً به زودی هزینه های گران قیمت برق رسانی خانه خود را پرداخت خواهید کرد.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.