ج. اکتبر 7th, 2022

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از رسانه عصر فناوری


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

یک زمین پارک موضوعی بر اساس فیلم‌های جومانجی در حال آمدن به Chessington World of Adventures Resort است. این پارک موضوعی که درست در جنوب لندن در بریتانیا واقع شده است، در بهار سال آینده منطقه جدیدی را اضافه خواهد کرد.

توسعه World of Jumanji 17 میلیون پوند (حدود 20.5 میلیون دلار) هزینه خواهد داشت و شامل یک جنگل بیش از حد به سبک جومانجی، یک زیارتگاه جگوار 55 فوتی و چیزی که به نظر می رسد یک مسیر ترن هوایی در اطراف زیارتگاه باشد، خواهد بود.

این پارک موضوعی در چند ماه آینده اعلامیه‌هایی درباره «سوارهای وحشی، جاذبه‌های ماجراجویانه و تجربیات پر درام» ارائه می‌کند.

این فیلم‌های پرطرفدار زمانی شروع شدند که فیلم اصلی Jumanji در سال 1995 با بازی رابین ویلیامز اکران شد. دنبال شد دنباله ای به نام Jumanji: Welcome to the Jungle با دواین «راک» جانسون، جک بلک، کارن گیلان و کوین هارت در سال 2017 که خط داستانی را از یک بازی رومیزی جادویی به یک بازی ویدیویی منتقل کرد. جومانجی: سطح بعدی در سال 2019 منتشر شد و طبق گزارش ها، دنباله دیگری در دست ساخت است.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، Top Gun: Maverick به موقع …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.