س. نوامبر 28th, 2023

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

Embracer Group امروز اقدام به خرید ولگردی کرده است که شامل Limited Run Games، Tripwire Interactive و حقوق IP برای ارباب حلقه ها و هابیت. امروز در مجموع پنج خرید وجود دارد، در کنار ششمین معامله نامشخص برای یک شرکت در فضای بازی رایانه‌های شخصی و کنسول.

را ارباب حلقه ها و هابیت حقوق بدین معناست که Embracer اکنون بر فیلم‌ها، بازی‌های ویدیویی، بازی‌های رومیزی، تجارت، تولیدات صحنه‌ای و حتی حقوق پارک موضوعی مجموعه‌های فانتزی تالکین کنترل دارد. این شامل برداشت بسیار بزرگ و گران آمازون نیز می شود ارباب حلقه ها که در تاریخ 2 سپتامبر در Prime Video پخش خواهد شد. امبراسر خاطرنشان می کند که حتی می تواند «فیلم های اضافی بر اساس شخصیت های نمادینی مانند گندالف، آراگورن، گولوم، گالادریل، ایوین و دیگر شخصیت های آثار ادبی جی آر آر تالکین» را بررسی کند.

Embracer یک گروه انتشاراتی بزرگ است که اخیراً نام های بزرگی مانند توم ریدر، Deus Ex، و دزد، و در حال حاضر بیش از 100 استودیو از جمله سرزمین های مرزی توسعه دهنده Gearbox، Saber Interactive و THQ Nordic.


آیا در نهایت می‌توانیم یک فیلم گندالف ببینیم؟
تصویر: Tolkien Enterprises, Inc. / New Line Cinema Corporation

افزودن بازی‌های اجرا محدود Embracer در استودیوها و بازی‌هایش را به روی بازی‌های فیزیکی بیشتری باز می‌کند، زیرا Limited Run به‌خاطر نسخه‌های کلکسیونی شناخته شده است و اغلب به توسعه‌دهندگان کوچک‌تر امکان می‌دهد تا بتوانند نسخه‌های فیزیکی بازی‌های خود را ایجاد کنند. Tripwire معروف است طبقه کشتار، Maneater، و طوفان در حال افزایش. این گروه بزرگ انتشاراتی نیز امروز از خرید سیستم کارائوکه خانگی Singtrix و تخریب توسعه دهنده Tuxedo Labs.

Embracer بی سر و صدا در حال ساختن گروه انتشارات غول پیکر خود است و همچنین مالک کمیک و برند سرگرمی Dark Horse است. لارس وینگفورز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل امبراسر، لارس وینگفورز، می‌گوید: «خوشحالم که به گروهی شگفت‌انگیز از شرکت‌های تحت رهبری کارآفرینان در خانواده امبراسر خوش آمد می‌گویم و مجموعه خود را با برخی از IPها و امتیازات واقعاً قابل توجه، از جمله ارباب حلقه‌ها گسترش می‌دهم. بیانیه. مایه دلگرمی است که گروه ما به یک خریدار طبیعی و ترجیحی شرکت‌های خلاق، در حال رشد و سودآور در گیمینگ و سرگرمی تبدیل شده است.

پنج خرید اعلام شده امروز حدود 577 میلیون دلار در مجموع هزینه های اولیه هستند و حتی ششمین خرید مخفی وجود دارد که Embracer هنوز فاش نکرده است. در یک پرونده مالی توضیح داده شده است: “Embracer برای خرید یک شرکت دیگر در زمینه بازی های رایانه شخصی / کنسول توافق کرده است که به دلایل تجاری امروز فاش نشده است.” “قیمت خرید برای این خرید فاش نشده در محدوده قرار گرفتن در بین سوم یا چهارمین معاملات بزرگ است.”

خرید ولگردی Embracer ماه ها پس از معامله آن برای خرید سه استودیوی بازی سازی غربی Square Enix و در بحبوحه خریدهای عظیم در صنعت بازی رخ می دهد. سونی خرید سرنوشت توسعه دهنده Bungie برای 3.6 میلیارد دلار و Take-Two 12.7 میلیارد دلار برای آن هزینه کردند فارم ویل سازنده Zynga مایکروسافت همچنین در حال خرید اکتیویژن بلیزارد به ارزش 68.7 میلیارد دلار است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.