ی. دسامبر 4th, 2022

مایکروسافت اپلیکیشن جدیدی با نام Microsoft Designer را به مایکروسافت ۳۶۵ اضافه می کند که همانند هوش مصنوعی DALL-E متن را به تصویر تبدیل می کند. این برنامه به موتور جستجوی بینگ نیز اضافه خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مایکروسافت در مراسم رونمایی از لپ تاپ های جدید خود از اضافه شدن قابلیت جدید به آفیس خبر داد. این قابلیت بصورت اپلیکیشن یک نوع هوش مصنوعی است که برای تبدیل متن به تصویر مورد استفاده قرار میگیرد. مایکروسافت دیزاینر قادر است درخواست های متنی کاربر را بلافاصله به طرح و تصویر تبدیل کند. به گفته مایکروسافت این اپلیکیشن می تواند در موارد بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.

از جمله موارد مصرف آن می توان به ساخت کارت تولد، پست های شبکه اجتماعی، تصاویر پاور پوینت و طراحی لوگوی سازمان ها نام برد. البته هنوز اپلیکیشن دیزاینر بصورت عمومی عرضه نشده است و در این مراسم تنها پیش نمایشی از آن به اجرا در آمد. تنها برخی کاربران نسخه آزمایشی آن را در اختیار دارند. به گفته مایکروسافت به زودی نسخه رایگان و پولی آن بهمراه قابلیت های متنوع در اختیار کاربران سرویس اشتراکی مایکروسافت ۳۶۵ قرار می‌گیرد.

دسترسی به دیگر خبرها در اخبار فناوری آک تک.