ج. مارس 24th, 2023

سامسونگ در حال کار روی گلکسی تب S9 است. این تبلت اولین پرچم دار مقاوم در برابر آب محسوب میشود که از استاندارد IP67 پشتیبانی میکند. پیش از این تبلت گلکسی تب اکتیو ۳ دارای این گواهی بود.

به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ تاکنون تبلت پرچمداری با قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب معرفی نکرده است. طبق گزارش سم موبایل، تبلت پرچمدار بعدی سامسونگ احتمالا به ابن قابلیت مجهز است. گلکسی تب S9 دارای استاندارد IP67 است و از قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار برخوردار خواهد بود.

پیش از این کاربران زیادی این ویژگی را از سامسونگ درخواست کرده بودند. از طرفی اضافه شدن این ویژگی یک گام مهم در تکامل تبلت های این خانواده خواهد بود.

پیش از این تبلت های سری اکتیو توسط سامسونگ عرضه شده بود که در برابر نفوذ آب مقاوم بودند. اما هرمز چنین قابلیتی در تبلت های پرچمدار عرضه نشده بود. حتی در سال گذشته نیز گلکسی تب S8 نیز به این قابلیت مجهز نبود.

اگر چه این موضوع به توانایی مربوط نمی شود. پیچیدگی این موضپع به قدری است که می توان آن را با استفاده از این قابلیت در گوشی های تاشو مقایسه کرد. در هر حال تبلت های سری گلکسی S9 با این قابلیت عرصه خواهند شد.

دسترسی به دیگر خبرها در اخبار فناوری آک تک.