ی. سپتامبر 24th, 2023

توییتر در حالی دکمه ویرایش را برای این پلتفرم فعال می کند که تنها کاربران توییتر بلو امکان استفاده از آن را خواهند داشت. تاکنون زمان سی دقیقه ای برای ویرایش توییت ها وجود داشت اما اکنون این زمان به ۶۰ دقیقه افزایش یافته است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، افزایش زمان ویرایش توییت ها توسط کاربران توییتر بلو طی توییتی در حساب رسمی آن در توییتر اطلاع رسانی شد.

در زمان خریداری توییتر توسط ایلان ماسک قابلیت ویرایش توییت به این پلتفرم اضافه شده بود. با وجود تغییرات زیاد پس از ورود ایلان ماسک این قابلیت همچنان به کار خود ادامه داد. اکنون نیز به عنوان یک ویژگی کاربردی به اعضای توییتر بلو ارائه می شود.

در حال حاضر تنها با خرید سرویس توییتر بلو می‌توان به قابلیت ویرایش در این شبکه اجتماعی دسترسی داشت. برای داشتن تیک آبی باید ماهانه مبلغ ۷.۹۹ دلار پرداخت کرد. البته در حال حاضر ایلان ماسک وظیفه مدیرعاملی توییتر را به شخص دیگری با نام لیندا یاکارینو واگذار کرده است. این فرد پیش از این مسئولیت بخش تبلیغات NBCUniversal را بر عهده داشته و اکنون در توییتر ارتباط این شرکت را با تبلیغ دهندگان محکم تر کند.

دسترسی به دیگر خبرها در اخبار فناوری آک تک.