س. نوامبر 28th, 2023

به نظر می‌رسد سریال ۱۰ قسمتی اپل که مربوط به دنیای گودزیلا و کینگ کونگ است به زودی به نمایش در خواهد آمد. اپل پیش از این اعلام کرد قصد دارد با هدف افزایش بازار ویژن پرو و طی همکاری با شرکت لجندری اینترتینمنت سریال جدیدی را تولید خواهد کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سریال جدید اپل در دنیای فانتزی مانسترورس ساخته خواهد شد. این دنیای فانتزی مربوط به گودزیلا و کینگ کنگ بوده و این شخصیت ها نیز در آن حضور دارند. هنوز زمان انتشار سریال Monarch: Lagency of Monsters به طور دقیق اعلام نشده است. اما اکنون تصاویر ابتدایی از این سریال منتشر شد.

سریال ده قسمتی اپل مربوط به دوران پس از فیلم گودزیلا و همچنین زمان تشکیل گروه Monarch در سال ۱۹۵۰ را روایت خواهد کرد. در این سریال یک افسر نظامی به نام لی شا، به عنوان شخصیت حاضر در این سریال وجود دارد که در هر دو دوره زمانی نیز بازی خواهد کرد.

کریس بلک، یکی از تولید کنندگان Hawkeys نیز در تولید این سریال حضور خواهد داشت. هنوز زمان پخش این سریال توسط اپل اعلام نشده است.‌اما با توجه به انتشار تریلی رسمی این سریال می توان حدس زد به زودی شاهد پخش آن خواهیم بود.

سریال اپل از مهمترین محتواها برای ویژن پرو محسوب میشود و اپل نسخه سه بعدی آن را نیز مختص هدست واقعیت ترکیبی خود منتشر می کند. هدست ویژن پرو در سال آینده به بازار عرضه شده و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

دسترسی به دیگر خبرها در اخبار فناوری آک تک.